Ttnet vs TürkNet

Yer
sakarya/akyazı
Daha fazla  
TTNET kullanıyorum bu hafta sözleşmem bitiyor.
TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz?

Bana verdiği:

• 35 Mbps'e kadar download, 3 Mbps'e kadar upload
  • Kota yok
  • Sınırsız internet
  • Taahhüt yok
  • Kolay iptal
  • İlk 3 ay 90 geri kalan aylarda 75 TL
İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Altyapı iyi olmadığı zaman çok sıkıntı çeken gördüm. Ancak altyapısı iyi olupta sıkıntı çeken görmedim hocam. Öneririm.

Büyük olasılık aynı altyapıyı kullanacağı için Türknet denemek daha mantıklı.

Altyapı olarak Türknet bölgenize kablo dizdiyse direk türneti seçin. Fakat ben e posta kullanamam. diyorsan müşteri hizmetlerinden destek almak için ttnet'e geç sonra sosyal medya'da hater olma türknet gayet iyi e posta üzerinden daha iyi hizmet verdiklerini ve bu bağlamda aylık daha az ücret ödeyeceğinizi söyleyebilirim. Ama altyapısı yoksa boşver ttnet alt yapısından adsl hizmet sunuyorlar. Dayım yaşadı ama tahatüt olmadığından direk iptal etti.

Bu bir soru bile olmamalıydı tabiki de Türknet TTNET'i kullanan arkadaşlarımdan bilirim ailesi internete bağlanmazken tek başına oyunlarda 400-500 ping alıyorlar.

TürkNet TTNET altyapısını kullanıyor diye biliyorum. Benim taşındığım yerde altyapı berbattı ve TürkNet baya sorun çıkartmıştı, aynısını TTNET'de yaptı. Bu yüzden yaşadığım yerden dolayı biraz tiksindim.

Aynı altyapı farketmez ikiside aynı diyip geçen arkadaşlara söylüyorum, Turk Telekom da kullandım, şimdi türknet kullanıyorum, ping sorunun yok, vaat ettiği hızı veriyor. Sözleşme yok.donma hızda düşüş vs yok (bugün turknet yarın başka ıss, kendini bozarsa umrumda olmaz firma) o yüzden Turk Telekoma para kaptırmayın

TTNET kullanıyorum bu hafta sözleşmem bitiyor.
TürkNet'e geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz?

Bana verdiği:

• 35 Mbps'e kadar download, 3 Mbps'e kadar upload
  • Kota yok
  • Sınırsız internet
  • Taahhüt yok
  • Kolay iptal
  • İlk 3 ay 90 geri kalan aylarda 75 TL
İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız.

Sizce?
Bir yanlışlık olmasın ilk 3 ay 90 geri aylar 75.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı