TurkNet vs TTNET

hata veriyor

hata.png

@Cemalettinbayraktar daire numarası seçmemişsin. Ve adresin belli, ben senin yerine daire numarası seçerek sorgullatığımda.

ADSL Altyapı sonucuVDSL Altyapı sonucuFiber Altyapı sonucu
BBK (Bağımsız Bina Kodu) No288626142886261428862614
Alt yapı var mı ?Adsl altyapı varVdsl altyapı varFiber altyapı yok
Ne kadar indirme hızı alırım?17 Mbps'e kadar Adsl82 Mbps'e kadar Vdsl0 Mbps'e kadar Fiber Var
Santrale olan mesafem84 metre84 metre84 metre
82 Mbps'e kadar Vdsl destekliyor hattın. yüksek ihtimal ile 100-120 arası modem değeri.

@Cemalettinbayraktar daire numarası seçmemişsin. Ve adresin belli, ben senin yerine daire numarası seçerek sorgullatığımda.

ADSL Altyapı sonucuVDSL Altyapı sonucuFiber Altyapı sonucu
BBK (Bağımsız Bina Kodu) No288626142886261428862614
Alt yapı var mı ?Adsl altyapı varVdsl altyapı varFiber altyapı yok
Ne kadar indirme hızı alırım?17 Mbps'e kadar Adsl82 Mbps'e kadar Vdsl0 Mbps'e kadar Fiber Var
Santrale olan mesafem84 metre84 metre84 metre
82 Mbps'e kadar Vdsl destekliyor hattın. yüksek ihtimal ile 100-120 arası modem değeri.

Yani bu durumdan ne anlıyoruz tam olarak.

Şahsi görüşüm uzun yıllar Türk Telekom kullanıcısı olarak şunu demek istiyorum gerçekten ping, donma veya internet yavaşlaması problemlerinden mustaribim. Bu konuda en iyi hizmeti veren o zamanlarda TurkNet olmuştu. Denemek için aldım 4 yılı belki de 5 oluyor tam emin değilim ama pahalı olmasına sözüm yok haklı olabilirler veya olmayabilirler. Benim için önemli olan sorunsuz bağlantı ve ping sorunun olmaması. Bunu sağladıkları için fiyatı ne olursa olsun (bu fikir kişiden kişiye değişiklik gösterebilir) TurkNet'te kalacağımın olmasıdır.

Geri
Yukarı