TurkNet vs TTNET

Şahsi görüşüm uzun yıllar Türk Telekom kullanıcısı olarak şunu demek istiyorum gerçekten ping, donma veya internet yavaşlaması problemlerinden mustaribim. Bu konuda en iyi hizmeti veren o zamanlarda TurkNet olmuştu. Denemek için aldım 4 yılı belki de 5 oluyor tam emin değilim ama pahalı olmasına sözüm yok haklı olabilirler veya olmayabilirler. Benim için önemli olan sorunsuz bağlantı ve ping sorunun olmaması. Bunu sağladıkları için fiyatı ne olursa olsun (bu fikir kişiden kişiye değişiklik gösterebilir) TurkNet'te kalacağımın olmasıdır.

Bende öyle 3.yıl bitiyor TurkNet'te ama fiyat ve modem konusunda değişiklik yapmak istiyorum istemsizce.
@Cemalettinbayraktar detaylı bilgilerde kullanabiliniyor olarak belirtilmiş.

Bilemiyorum.
TurkNet'ten modem alıp devam etmek var.
Diğer yönde.
120-140 lira ya 35 hız ile modemli internet kullanmak var.

Bende öyle 3.yıl bitiyor TurkNet'te ama fiyat ve modem konusunda değişiklik yapmak istiyorum istemsizce.
Tabi herkes kendi isteğinde özgür sorun yok. Modem konusunda VDSL standart ama marka olarak ZyXEL ürünlerinden ben memnunum. Fiyatlar belki de diğer operatörlerde de değişiklik gösterebilecek zamanla bakalım. Hakkınızda hayırlısı.

Tabii herkes kendi isteğinde özgür sorun yok. Modem konusunda VDSL standart ama marka olarak ZyXEL ürünlerinden ben memnunum. Fiyatlar belki de diğer operatörlerde de değişiklik gösterebilecek zamanla bakalım. Hakkınızda hayırlısı.

Umarım 35 hız alırım modemde yanında 120 lira ile beraber :)

Taahhütlü bir internetle taahhütsüz bir interneti karşılaştırmak çok da mantıklı değil açıkçası.
TTNET kıyaslamaya bile girecek bir internet değil gerek hizmeti gerek fiyat performansı olsun.
TurkNet ise zam yapacağını belirtmişti ve müşteri temsilcisine aradığınız an ulaşamıyorsunuz.
Şu fiyat performans olarak en iyisi Netspeed gibi gözüküyor.

TurkNet ve TTNET yolda karşılaşıyor adlı çalışmam:

49844130.png-r_1280_720-f_jpg-q_x-xxyxx.jpg

Geri
Yukarı