Sebil

Hectopat
İki yıldır TTNet 8Mbps ADLS kullanıyorum.Bugün anlaşması bitti başka internet sağlayıcısına geçmek istiyorum ama kullandığım altyapı Türk Telekom altyapısı, Turknet hız sorgulama yaptım alacağım hız 24 Mbps 150 GB AKK Turknet bana uygun geldi ama yaşadığım ilçede Turknet bayisi yok il merkezinde var. Turknet online başvuru yapsam kaç günde bağlanır? Sorun çıkar mı? Önerileriniz nedir? Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İki yıldır TTNet 8Mbps ADLS kullanıyorum.Bugün anlaşması bitti başka internet sağlayıcısına geçmek istiyorum ama kullandığım altyapı Türk Telekom altyapısı, Turknet hız sorgulama yaptım alacağım hız 24 Mbps 150 GB AKK Turknet bana uygun geldi ama yaşadığım ilçede Turknet bayisi yok il merkezinde var. Turknet online başvuru yapsam kaç günde bağlanır? Sorun çıkar mı? Önerileriniz nedir? Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. Şimdiden teşekkürler.
TurkNet'e geçiyorsanız VDSL destekli modeme ihtiyacınız olacak. Evinize gelip bağlamayacaklar, modeme siz kurulumu yapacak ve internetinizi aktif edeceksiniz. 1-2 gün içerisinde bilgileriniz başvururken verdiğiniz telefona mesaj olarak gelecektir.

yaklaşık bir yıldır kullanıyorum. çok memnunum, hem daha yüksek hız hem daha ucuz. bir aydır da 1000 dakikasını kullanmaya başladım. adil kullanım kotamı da kaldırdılar. bende yaklaşık o hızlarda sürekli indirme yapıyorum kota derdi olmadan.
eğer üye olacaksan iletişime geçelim 1 ay bedava kampanyasından yararlanalım ikimizde
5054461369

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı