Türk Telekom ADSL'den TurkNet VDSL'ye geçmek

bedirhank_14

Hectopat
Yer
Sokakta
Daha fazla  
Türk Telekom'daki taahhütüm bu ay sonu bitiyor. 16 Mbps paket kullanıyorum. Değerler bu şekilde. TurkNet'e geçmek istiyorum fakat müşteri hizmetlerinden herkes mustarip sizce ne yapmalıyım?

bandicam 2020-12-30 16-06-16-980.jpg

Online İşlemlerden talebinizi gerçekleştirirseniz, kısa zamanda halloluyor. Ben de Türk Telekom ADSL'den Turknet VDSL'e geçiş yapmıştım uzun bir zaman önce. Turknet altyapı durumunuz nedir?

Türk Telekom'daki taahhütüm bu ay sonu bitiyor. 16 Mbps paket kullanıyorum. Değerler bu şekilde. TurkNet'e geçmek istiyorum fakat müşteri hizmetlerinden herkes mustarip sizce ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 808458
Ben türknete yaklaşık 25 gün önce geçtim, klasik bir müşteri servisi hizmeti kafasındaysan hiç geçme. Siteden arıza kaydını yazılır bir şekilde atıyorsun sana en geç 1 gün içersin de geri dönüyorlar. Telefonla arayım arayım sorayım olayı yok yani. Sana özel bir müşteri hizmetlisi atıyorlar genel olarak sorunlarınızla o kişi ilgileniyor. Mesela modem kurulumunu yanlış yaptığım için internete giremiyordum ama internet var gözüküyordu, online işlemlere yazdıktan 45 dakika 1 saat sonra türktelekom saha ekiplerini göndermişler kablolarda sıkıntı var mı diye, daha sonra anlaşıldı zaten sorunun benden kaynaklandığı. TTNET alt yapın 100mb interneti destekliyorsa sana 100mb interneti 95tl ye verirler. İstersen yanında modem satın alıyorsun, Taksitli fiyatı 420 tek çekim 375 lira. Bir kere de kurulum ücreti var 99 lira ama kredi kartıyla alırsan 66 lira oluyor. Modem alırsan 12 aya kadar taksit yapıyorlar aylık 37 lira ödüyorsun kurulum ücreti de 3 ay boyunca 22 lira ödüyorsun.

Eki Görüntüle 808458
2 hafta önce kullanmaya başladık ve Gerçekten iyi bir hız alıyorum. Altyapımın desteklediğini söylediler ve hızlıca geçiş işlemini başlattılar. Siz'de eminseniz eğer bir deneyin derim hem taahütsüz eğer sıkıntı olursa bırakma hakkınız var.

Geri
Yukarı