TTNet Altyapı Kazı İzni Ne Kadar Sürer?

Mert

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Eskişehir
Yalan. En büyük yalanları. Kazı izni bekliyorlarmışmış. Belediyenin AYKOME birimleri olur, oraya git sor bakalım var mıymış yok muymuş.

En fazla 1 hafta sürmesi gerek, ben 2 ay bekletildim.

Tabii inanılmaz bir baskı kurdum, öyle bağlattım.

ugur38

Kilopat
Makaleler
7
Benim arkadaşıma mahallede altyapı olmasına rağmen sadece yeni yapılan apartmanlarına dilekçe vermelerine rağmen 1 yıl sonra internet geldi.

Kalanlı Bölme

Hectopat
Yer
Anamur/Mersin
Ben bilgi bıraktım CEO'ya, ardından 4440375 numarasından aradılar ve söyledikleri şu : "Şube müdürlüğüne soracağız, bölgenizde Fiber/Hipernet projesi var mı ya da olacak mı şeklinde diye. Sonrasında ona göre yanıt vereceğiz." Yani sizin verdiğiniz talep sadece durumu öğrenme şeklinde oluyor, olsun diye bir talep şekli yok.

KS
SawyerTR

SawyerTR

Femtopat
Ben bilgi bıraktım CEO'ya, ardından 4440375 numarasından aradılar ve söyledikleri şu : "Şube müdürlüğüne soracağız, bölgenizde Fiber/Hipernet projesi var mı ya da olacak mı şeklinde diye. Sonrasında ona göre yanıt vereceğiz." Yani sizin verdiğiniz talep sadece durumu öğrenme şeklinde oluyor, olsun diye bir talep şekli yok.
Zaten ben bilgi almak için sordum, iyikide sormuşum istediğim cevabı aldım yani.

KS
SawyerTR

SawyerTR

Femtopat
Güncelleme : az önce TürkTelekom'dan aradılar, ''kazı izni alındı planlama vs herşey hazır, başlanma tarihi için net birşey söyleyemiyoruz'' dediler. Sanırım artık keyiflerine kaldık.

Defkhan 59

Hectopat
Güncelleme: Az önce Türk Telekom'dan aradılar, "kazı izni alındı planlama vs her şey hazır, başlanma tarihi için net bir şey söyleyemiyoruz" dediler. Sanırım artık keyiflerine kaldık.

Hocam konuyu hortlattım ama durum nedir? Geldiyse ne kadar sürede geldi nasıl bir süreç ilerledi anlatır mısın? Benim de 2 senelik binamda altyapı yoktu Twitter'dan ceoya yazdım aynı şekil bir cevap aldım. 444 0 375'den aradılar beni. 31 Aralık 2020'ye kadar fiber altyapısının kesin geleceğini söyledi. Güvenemiyorum söz konusu TT olunca :(. Bilgilendirirsen memnun olurum.

Yukarı