TTNET Archer C5v router değişimi

Yusuf Köroğlu

Yoctopat
Daha fazla  
Türk Telekom'un vermiş olduğu Archer C5v routerden memnun olmadığım için TP-Link Wi-Fi 6 router aldım. Siteden araştırarak tüm ayarları yaptım ancak internete bağlanamıyorum. Türk Telekom kullanıcı adı ve şifremi öğrenerek PPPoE kısmında yeni router a yazdım. Eski routerin MAC adresini yenisine kopyaladım. Vlan ID değerine 35 yazdım. Yeni routerde tüm ışıklar aktif olmasına ve arayüzde internet bağlı yazmasına rağmen internete bağlanamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    116,3 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı durum bu hafta başıma geldi aynı cihazı bende beğenmeyerek değiştirdim, Türk Telekom'dan ip adresi gelmesine rağmen bir siteye girmek istediğimde kullanıcı adı veya şifre hatalı diyerek girmiyordu.

Sorun için müşteri hizmetlerini aradığım zaman Türk Telekom'un vermiş olduğu router haricinde başka bir router ile bağlantı sağlanmadığı söylendi, bende bu durumu hiç beğenmedim zaten routera para verip almıştım. Bende kullanıcı adı ve şifre hatalı dediği için şifremin değiştirilmesini talep ettim ve değiştirdi SMS olarak yeni şifrem geldi, verilen şifreyi girdikten sonra hata ortadan kalktı, sorumu bu şekilde hallettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı