TTNET, daireye "fiber döşemeniz gerekiyor" diyor

canok07

Decapat
Oturduğum mahallede fiber var TTNET'e sorduğumda bana sizin başvurmanız gerekiyor diye cevap aldım.
Girip başvurduğumda biz dış kutuya kadar getiryoruz. Önce sizin dairelere fiberi döşemeniz gerekiyor diyor cevap aldım. Normalde kendileri dairelere kadar çekmeleri gerekmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen bizde apartman olarak başvuruda bulunduk daire altyapısını hazırladıktan sonra başvurun dediler.

Geçen bizde apartman olarak başvuruda bulunduk daire altyapısını hazırladıktan sonra başvurun dediler.
TTNET mi bunu diyen? Diğer bütün sağlayıcılar daireye kadar kendileri çekiyor kablo. Türknet, Kablonet, Superonline vb. “Ben fiber istiyorum” dediğiniz an çekmiyorlar, talep toplandıkça sırayla geliyorlar bölge ve apartmanlara ama en azından kendileri çekiyor.

Bütün binayı ikna ettim imza topladım ama adamlar siz çekeceksiniz diyor. La olm yasak hakkımız var, neyse CİMER'e falan şikayet ettim bekliyorum bildirimleri açın ek bilgi geldikçe mesaj atarım.

TTNET mi bunu diyen? Diğer bütün sağlayıcılar daireye kadar kendileri çekiyor kablo. TurkNet, Kablonet, Superonline vb. “Ben fiber istiyorum” dediğiniz an çekmiyorlar, talep toplandıkça sırayla geliyorlar bölge ve apartmanlara ama en azından kendileri çekiyor.

Bizim mahallenin muhtarı direk müdürü aradı. Apartmana kablolama işini yaparsanız 2023 takvimine sizi alırız diye söyledi. 2022 için zaten planlama bitmiş ki bizim evin fiber hat geçmekte.

Bütün binayı ikna ettim imza topladım ama adamlar siz çekeceksiniz diyor. La olm yasak hakkımız var, neyse CİMER'e falan şikayet ettim bekliyorum bildirimleri açın ek bilgi geldikçe mesaj atarım.
Gelirse beni etiketle çünkü bizde de aynı şey oldu ama bir şey çıkmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı