TTNET fiber aktifleştirme

DiabloGG

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, binamda fiber altyapı var ve yaklaşık 6 ay önce ekipler gelip daireye kadar kurulum yaptılar ve aktifleştirme yapılması gerektiği söylendi, müşteri hizmetleri ise bayiye başvurmamızı söyledi, şu an binada ve dairemde fiber kabloları bulunuyor, hala kurulum yapılmadı ve canımı sıkmaya başladı, müşteri hizmetlerine artık bağlanamıyorum bile, yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Abonelik başvurusu yapacaksın gelip modem ile birlikte cihazlar kuracaklar. İnternetten başvuruyu yapabilirsin.

6 ay çok uzun bir süre. Şu siteden altyapı sorgulaması yapıp buraya bir ekran görüntüsü yükler misiniz? Böylece fiber altyapı aktif mi değil mi anlayabiliriz.
1646999689589.png

Abonelik başvurusu yapacaksın gelip modem ile birlikte cihazlar kuracaklar. İnternetten başvuruyu yapabilirsin.
Link atar mısınız? Zaten müşteriyim hali hazırda 35 mbps hipernet paketim var.

Eki Görüntüle 1328759

Link atar mısınız? Zaten müşteriyim hali hazırda 35 mbps hipernet paketim var.
Altyapınız şuan aktif, bıraktığım linkteki iki paketten birini hızı ile seçip başvuruda bulunun arayıp randevu verecekler ve gelip bağlantınızı yapacaklardır.

Altyapınız şu an aktif, bıraktığım linkteki iki paketten birini hızı ile seçip başvuruda bulunun arayıp randevu verecekler ve gelip bağlantınızı yapacaklardır.

Sizce 35 Mbps Hiper mi 16 Mbps Fiber mi? İkisi de aynı fiyata denk geliyor ve bütçemi fazla aşamam.

Fiber altyapınız aktifleşmiş halihazırda kullandığınız ISS durumu bildirip fibere geçebilirsiniz.

Güncel numarayı biliyor musunuz? 374'lü numaraları destek vermiyor artık sanırsam

FTTH (eve kadar fiber) altyapınız aktif ve kullanıma hazır görünüyor. İnşallah biz de fibere kavuşuruz bir gün, darısı başımıza.
Türk Telekom iletişim bilgileri bu linkte mevcut. 444 1 444 numarasından ulaşabilirsiniz.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2022-03-11 16.15.26.png
    Ekran Resmi 2022-03-11 16.15.26.png
    103,9 KB · Görüntüleme: 32

Yeni konular

Geri
Yukarı