TTnet Fiber Altyapı Başvurusu

SawyerTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bizim bina 1-2 aylık altyapı bulunmamakta. Bunun için başvuru yapmak istiyoruz. (Fiber) bunun için ne yapmamız gerekiyor? Başvuru yaptıktan sonra işlemleri hızlandırmak için ne yapmamız gerekiyor? Bir de altyapı binamızın çevresine mi yapılıyor? Çünkü yanımızdaki diğer binalarda internet var ama bizim binada altyapı yok? İsterseniz binanın önünü çekip atabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin başvuru yapmanız sonucu çok etkilemeyecektir.Superonline adsl alırken bana fiber gelecek dedi, 4 seneyi geçti daha gelecek.Türk telekom abonesi oldum daha gelecek.

Sizin başvuru yapmanız sonucu çok etkilemeyecektir.Superonline adsl alırken bana fiber gelecek dedi, 4 seneyi geçti daha gelecek.Türk telekom abonesi oldum daha gelecek.
O kadar beklenir mi ya ben başvuru yaptım dün 3 ay içinde halledilecek dedi müdürlüğe gittim müdür ile konuştuk

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı