TTNET Hipernet Eve Kablo Döşer Mi?

Semih Sayılgan

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar. Ben TTNET Hipernet kullanıyorum 35mbps download 2mbps upload alıyorum. Şimdi benim bildiğim kadarıyla bulunduğum sokaktaki kutaya kadar fiber kablo geliyor eve bakır kablo çekiliyor. Buna benim 5mbps hız kaybına ve ping oluşmasına neden oluyor. Acaba TTNET ile konuşsam sadece benim için sokaktaki kutudan evime fiber kablo çekebilirler mi? Çünkü CSGO'da 120 ping almaktan yoruldum artık. Böyle bir şey mümkün mü lütfen yardım edin. Recep abi Ali abi :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence yapmazlar öyle bişey kutunun yanında olsan bile yapmazlar. Bicok kişi 8 ve 16 mb adsl kullanıyor bende dahil keşke vdsl bölgemde olsam diyorum. İnsan oglu işte doymuyor :)

Sorun hız değil ben 8 mbps'ye bile razıyım ping çok sorun çıkarıyor. Tüm sitenin kabul etmesi lazım böyle birşeyi sanırım ama bizim sitenin yaş ortalaması 60 olduğu için çok zor. :/

Bendede hipernet var fakat sizin dediğiniz gibi bakır kablo falan çekmediler evime.Telefon hattımdan alıyorum.Hızım 50 mbps akn:200gb.Ayrıntıları bilmediğim için değerler nasıl sizce?

Dosya Ekleri

• ss.jpg
    ss.jpg
    9 KB · Görüntüleme: 352
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı