TTNET hız problemi

biowre1

Hectopat
Daha fazla  
Son 2 aydır akşam saat 17.00'dan sonra İnternet hızım download hızım 2.23Mbps-3.30Mbps arası değişiyor ve CSGO da loss '15' oluyor. Kullandığım paket ise 16Mbps. Sabah ve öğle saatleri hızım 12Mbps oluyor.

SNR Margin: 20.0 dB (upload) 8.0 dB(download)
Akşam 17.00 dan sonraki değerleri bu.

Bu durum için ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tanıdığım tüm TTNET ve TTNET alt yapısı kullanan servis sağlayıcıyı kullananlarda aynı sorun söz konusu. Muhtemelen aradığında kablodan kaynaklı, kablosuzdan kaynaklı ve benzeri şeyler sallayacaklar düzeltecekler. Hatta bir kaç kez arayacaksın başka başka insanlar çıkacak hepsi farklı farklı şeyler yaptıracak. Nedense sorun aradığında düzeliyor ama bir kaç gün sonra tekrar oluyor. Bana kablo dediler gittim en kalitelisini döşedim, hala aynı. Sorun bana kalırsa bilerek merkezden düşürüyorlar yada onların alt yapısı sorunlu.

Çalışma varmış falanmış filanmış, bilmiyorum, benimki kanser edecek seviyede yavaşlıyor bazen. Taahhüt yoksa arkanıza bakmadan kaçın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı