TTNet İnternet Faturasının Fazla Gelmesi

NaToRYuM

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Normalde 60 TL'lik TTNET'in sınırsız bir paketini kullanıyorum. Ancak son iki aydır faturalarım 103 TL ve 90 TL olarak gelmeye başladı bunun nedeni nedir ? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Arayıp konuşabilirsin müşteri hizmetleri ile bazen oluyor böyle ama kesilen fatura ödeniyor ondan eminim. Aklıma gelen şey taaddüt sürenin dolmuş olması indirimsiz kullanıyorsun paketini. Tekrar bir anlaşma yapabilirsin.

Şerefsizler beni taaddüt süresi doldu diye arayıp zorla tivibu gibi şeylere abone ettiler. Etmesem 100-120 TL ödetecek adamlar. Çok şerefsizler ya.

Eğer taaddüt süresi dolmuşsa Turkcell Superonline'a geçmek istiyorum. Müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu soracağım.

Önce Turkcell i aramanı tavsiye ederim. Bende aynı düşünce içerisindeydim ancak fiber netinin şehrimden bulunmadığını öğrendim. Adsl alt yapısınıda Türk Telekomdan aldığı için geçmekten vazgeçtim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı