TTNET internet faturasının yüksek gelmesi

kemal parlak

Hectopat
Merhaba ben Türk Telekom evde internet müşterisiyim ve faturamın bedeli 90 TL olmasına rağmen 170 TL geldi müşteri hizmetlerini aradığımızda onlarda 90 TL olduğu söyleyip itiraz dilekçesi yaptılar biz araştırıp arayacağız ve bilgilendireceğiz dediler sizce ne olmuş olabilir neden bu denli yüksek bir fatura gelmiş olabilir ve şunu da söyleyeyim internet üzerinden film izleyen birisiyim abonelik tahsis etmiş olabilirler mi şimdiden teşekkürler.

Merhaba ben Türk Telekom evde internet müşterisiyim ve faturamın bedeli 90 TL olmasına rağmen 170 TL geldi müşteri hizmetlerini aradığımızda onlarda 90 TL olduğu söyleyip itiraz dilekçesi yaptılar biz araştırıp arayacağız ve bilgilendireceğiz dediler sizce ne olmuş olabilir neden bu denli yüksek bir fatura gelmiş olabilir ve şunu da söyleyeyim internet üzerinden film izleyen birisiyim abonelik tahsis etmiş olabilirler mi şimdiden teşekkürler.

Pota aşımı olabilir veya Türk Telekom'dan modem ve benzeri şeyler alınca faturaya yansıtıyorlar ondanda olabilir.

Büyük ihtimal kota aşımı olmuştur. Ya da bu ay içinde eğer evinize teknik ekip falan gelmişse onlarında ücreti olabilir.

200GB internet ve aşım da yok 130GB falandı.

Yakın zamanda herhangi bir kullandığınız internet sağlayıcısından teknik destek ekibi veya bir şey geldiyse evinize onun parası olabilir, aynı zamanda bazı internet sağlıyıcıları aldığınız modem ve benzeri şeyleri faturaya yansıtır bu yüzden fatura fazla olabilir.

Yakın zamanda herhangi bir kullandığınız internet sağlayıcısından teknik destek ekibi veya bir şey geldiyse evinize onun parası olabilir, aynı zamanda bazı internet sağlıyıcıları aldığınız modem ve benzeri şeyleri faturaya yansıtır bu yüzden fatura fazla olabilir.

Eymen bey kesinlikle bu söylediklerinizin hiçbiri olmadı zaten 2 ay önce 90 TL ödüyordum sadece geçen ay 170 bu ay 190 TL geldi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı