TTNet internetin hızlanıp yavaşlaması sorunu

Uranhay

Kilopat
Süper Moderatör
Yer
Türkiye
Neden böyle oluyor bu internet? Arıyorum o sıra hızlı oluyor altyapınıza göre internet hızınız maksimum falan diyor. Kapatıyorum telefonu yavaşlıyor. Çok ciddiyim bir siteye 5-10 dakikada girdiğini gördüm. Mesela hızlanıyor tekrar bir oyun gireyim ya da bir işimi halledeyim diyorum aniden yavaşlıyor. Kota bitti desek ayın başındayız. Ya çözüm lazım ya da neden böyle olduğunu bilip halletmem lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden böyle oluyor bu internet? Arıyorum o sıra hızlı oluyor altyapınıza göre internet hızınız maksimum falan diyor. Kapatıyorum telefonu yavaşlıyor. Çok ciddiyim bir siteye 5-10 dakikada girdiğini gördüm. Mesela hızlanıyor tekrar bir oyun gireyim ya da bir işimi halledeyim diyorum aniden yavaşlıyor. Kota bitti desek ayın başındayız. Ya çözüm lazım ya da neden böyle olduğunu bilip halletmem lazım.
TTnet hız kısıtlaması uygulayan güzel bir internet sağlayıcısıdır. Resmi olarak aldığın internette '16Mbit'e kadar' ibaresi olduğu için, ki onu genelde göremezsin, resmi olarak bir şey yapamazsın. Aynı sorun bende de vardı aradıkça artan birkaç saat içinde yavaşlayan bir internet. Kabullenmeni öneririm 😀

Bir daha arayacaksın dilin biraz daha sert olacak. Onlardan başkası yardım edemez. Benim 3 sene önceki ttnet modemde ethernet girişi sıkıntılıydı 3 gün arıyoruz geliyoruz geliyoruz ama gelen giden yok ama sert dil kullanınca hemen arıza kaydı oluşturuyorlar hatta randevu günü ilk sana geliyorlar.

Son düzenleme:
Bir daha arayacaksın dilin biraz daha sert olacak. Onlardan başkası yardım edemez. Benim 3 sene önceki TTNet modemde ethernet girişi sıkıntılıydı 3 gün arıyoruz geliyoruz geliyoruz ama gelen giden yok ama sert dil kullanınca hemen arıza kardı hatta randevu günü ilk sana geliyorlar.
Deneyeceğim. Her seferinde sanki ben şuan yavaş olduğundan yakınıyorum gibi davranıyorlar. Ama ben diyorum ki bir yavaşlayıp bir hızlanıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı