TTNET Paket Önerisi

turkoglu

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sizlere bir sorum olacak bu 2 hafta içerisinde taşınacağız ve taşındığımız yerdeki komşumuzla ortak internet kullanacağız. İnternet bize ait olacak. Babama sordum paket yükseltmesi yapabilirmişiz. 100 TL kadar paket önerisi yapabilir misiniz? Çok indirme yapıyorum, video film izleyebilirim fakat çok çok oyun oynuyorum bu yüzden bol akk olmasını tercih ederim. Bu arada ttnet harici firma vermezseniz sevinirim. Bende biliyorum ttnet sıkıntılı fakat biz 24 ay taahhütlü kampanyalıyla internete bağlanabildik. Bunu bozmak istemiyorum ki zaten bozarsak para ödeyeceğiz. Bu konudaki görüşlerinizi bekliyorum. Birde bir sorum olacak.
TTNET FİBERNET > İnternet > Bireysel > TTNET
Ben bu sitedeki 107 TL olan paketi beğendim. Bunu alırken ekstra ücret ödeyecek miyiz? Birde belirtiyim paket yükseltmesi yapacağız şuan zaten ttnet abonesiyiz. Birde bu fibernet için evimizin orada olması gerekiyor mu ? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı