TTNET Paket Değişikliği

passat

Kilopat
Makaleler
8
Türk Telekom kullanıcısıyım ayda internete ayırabilecek 75 TL param var, şu an kullandığım paket 24 Mbps (200GB) ama GTA 5/CoD Warzone gibi oyunlar indirmeye kalktiğım zaman 200GB'ın yetmeyeceğini düşündüm.
1-Yine 75TL'ye 16 Mbps sınırsız pakete geçmek mantıklı mi?
2-Taahhüt varken paket değişikliği yapsam ceza alır miyim?

Türk Telekom kullanıcısıyım ayda internete ayırabilecek 75 TL param var, şu an kullandığım paket 24 Mbps (200GB) ama GTA 5/CoD Warzone gibi oyunlar indirmeye kalktiğım zaman 200GB'ın yetmeyeceğini düşündüm.

Ben sormuştum Superonline'ye ADSL'den VDSL geçebilirsiniz demişti.

Bölgenizdeki alt yapı durumu iyiyse özellikle buna dikkat edin lütfen TürkNet'i denemenizi tavsiye ederim bir miktar cezayı da galiba onlar ödüyor etrafınızda kullanan var mı diye mahhallenizdeki kişileri aldıklara dowland uploud ping değerlerini sormanızı öneririm. Sitesine girip adresinize alabilceğiniz en yüksek hızı kontrol ediniz. Eğer geçmek isterseniz arkadışını davet et kodu verebilirim bir ay ücretsiz olarak kullanabilrisniz zaten ilk ay beğenmesseniz paranızı tamamen iade ediyorlar.
Not: TürkNet tahhütsüz.

Aramadan öğrenemezsin kardeşim cezayı.
Ancak taahhüdün bitmesi zamanı az ise bekle az ise TürkNet ve milleni gibi firmalara geç taahhüt yok altyapı iyi ise orada tabi daha zaman çok ise tamamiyle senin kullanımına bağlıdır bu internet hızı evdeki trafiğe bağlı çünkü evde herkes kullanıyor göz önünde bulundur.

Geri
Yukarı