TTNET paket önerisi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar arkadaşlar. Yakın tarihte TTNET paketimin taahhüdü bitecek. Bu nedenle yeni bir pakete geçmek istiyorum. Bu konudan pek anlamadığım için kabaca özetlersem indirme yaparken en yüksek 1.8mb/s hızı ile indirme yapabiliyorum. Upload yaparken ise en ufak dosya atarken bile internetim gidebiliyor. Bu nedenle upload ve aynı zamanda download hızı yüksek bir paket önerilerinizi bekliyorum. (En azından Facebook gibi platformlar üzerinden yayın açabileyim)

TTNet istediğinden emin misin? Netspeed millenicom turknet gibi firmalar daha uygun ve taahhüt yok.
Hocam normalde Türknet'e geçmek istiyordum, ama çok fazla şikayet okudum. İlgi yokmuş. Teknik servisi berbatmış vs.
Onun dışında Türknet altyapımı sorgulatmıştım. Alttaki görselde gibi çıktı. Çok istiyorum TTNET'den çıkmayı, ama korkuyorum hocam :D Daha kötü
118674648_2642187786046358_2972042322857515584_o.jpg
bir duruma düşerim diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam normalde TürkNet'e geçmek istiyordum. Ama çok fazla şikayet okudum. İlgilenmiyorlarmış. Teknik servisi berbatmış vs. vs.

Evet TürkNet'in müşteri hizmeti berbat, ama NetSpeed müşteri hizmeti gayet iyi diyorlar. Biz Türk Telekom abonesiyiz. NetSpeed'e geçeceğiz yakında.
75 Mbps fiber 95 TL.
Bir NetSpeed ve Millenicom altyapı testi yapar mısınız?

Evet TürkNet'in müşteri hizmeti berbat, ama NetSpeed müşteri hizmeti gayet iyi diyorlar. Biz Türk Telekom abonesiyiz. NetSpeed'e geçeceğiz yakında.
75 Mbps fiber 95 TL.
Bir NetSpeed ve Millenicom altyapı testi yapar mısınız?
1599929664055.png

Hocam sizce iyi mi ? (Netspeed altyapımı sorgulama sonucum.)

Kardeşim Türk Telekom'da altyapı kaynaklı kopma sorunu yaşıyorsan muhtemelen diğerlerinde de yaşayacaksın sana önerim internet anlaşması yapmadan Telekom ekiplerine arıza kaydı bıraktır arıza onlardan kaynaklı ise sorunu çözsünler senden kaynaklı ise kablo tesisatını kontrol ettir ek var ise ekleri düzgün yaptır izolasyonu iyi olsun oksitlenme yapıyor ardından internet kalitesi azalıyor interneti kapatmadan geçiş yap bağlantı ücreti ödeme bir de üstüne bekleme tavsiye olarak diyorum süren de azalır.
Bunları yaparsan diğer firmalardan sorun yaşamazsın.

Hocam netspeed in Pingi millenicom a göre biraz daha az "genellikle" netspeedin müşteri hizmetleri de daha iyi millenicomdan. Bız daha önceden millenicomun rezilliğini bildiğimiz için netspeed e başvuracağız. Hatta dün bende hangi iss yi alayım diye konu açtım,onda da netspeed alın dediler. Ben de size netspeed öneririm :)

Yeni konular

Geri
Yukarı