TTNET rezilliği

Benim de temmuz ayından beri pingim 30'dan 60'a kadar çıktı. CS:GO, PUBG ve R6 oyunlardan soğudum. Üstüne bir de lag ekle çok güzel. Superonline altyapısı gelsin direkt ona geçcem. Alacağım 200 Mbps download hızını gece gündüz demeden kullanacağım. Türk Telekom bakır kablolarını buradan alsın zaten siteye geldiğinde Superonline kimse kullanmayacak. Bu rezil firmanın müdürlüğe kadar gittim. Çözüm masasına oturdum, müdür ile konuşmak istiyorum dedim yönlendirdiler. Adama anlatıyorum ping ile sorun var diyorum düzelttin şunu ben kullanıcı olarak sizin çıkışlara dokunamam diyorum. Suratıma sorun yok deyip göndermeye çalıştılar. Superonline gelsin bir daha bu firmayı kullanırsam şerefsizim.

Benim de temmuz ayından beri pingim 30'dan 60'a kadar çıktı. CS:GO, PUBG ve R6 oyunlardan soğudum. Üstüne bir de lag ekle çok güzel. Superonline altyapısı gelsin direkt ona geçcem. Alacağım 200 Mbps download hızını gece gündüz demeden kullanacağım. Türk Telekom bakır kablolarını buradan alsın zaten siteye geldiğinde Superonline kimse kullanmayacak. Bu rezil firmanın müdürlüğe kadar gittim. Çözüm masasına oturdum, müdür ile konuşmak istiyorum dedim yönlendirdiler. Adama anlatıyorum ping ile sorun var diyorum düzelttin şunu ben kullanıcı olarak sizin çıkışlara dokunamam diyorum. Suratıma sorun yok deyip göndermeye çalıştılar. Superonline gelsin bir daha bu firmayı kullanırsam şerefsizim.

Taşınıcam artık oturduğum yerde altyapı berbat daha 5 kuruş kazandırmam.

Ben memnun muyum kesinlikle değilim yani açık konuşalım. Oyun oynarken ping bana işkence yaşatıyor. Taahütüm bittiğinde eskiden ödediğim ücretin 40 lira fazlasını ödemeye başladım. Her ay ek kota için 20 ila 40 lira civarı ödeme yapıyorum ve ben bunu her defasında yaşıyorum. Bir üst paketi kullansak bütçemizi cidden zorluyor. Adil Kullanım Kotası bitecek dediler Adil Kullanım Noktası geldi bu sefer yine birşey değişmedi. Türk Telekom kesinlikle bu ülke sınırlarında durmayı haketmiyor. Yolsuzluğun dibidir bu hani cidden bakır kablo ne demek ? Zaten paranızı kat ve kat fazlasıyla alıyorsunuz kat ve kat. Bakır kablo ne arkadaş televizyon falan mı bu internet sağlıyorsun evlere paraya kıyıp düzgün bir altyapı kursanıza zaten aldığınız paraların ufak bir miktarı çıkar cebinizden. Ben 130-140 TL 100 GB kotalı bir internete para vermek zorunda değilim cidden interneti aktif olarak kullanmasam bu şirkete bu kadar para dökmem. Super Online altyapısı yok Turk Net'in sağladığı hız maksimum 16mbps bizim mahallenin alt yapısında. Kaldık mı tefeci firmaya ? Memleketi soyup soğana çevirdiniz doymadınız

Ben memnun muyum kesinlikle değilim yani açık konuşalım. Oyun oynarken ping bana işkence yaşatıyor. Taahhütüm bittiğinde eskiden ödediğim ücretin 40 lira fazlasını ödemeye başladım. Her ay ek kota için 20 ila 40 lira civarı ödeme yapıyorum ve ben bunu her defasında yaşıyorum. Bir üst paketi kullansak bütçemizi cidden zorluyor. Adil kullanım kotası bitecek dediler adil kullanım noktası geldi bu sefer yine bir şey değişmedi. Türk Telekom kesinlikle bu ülke sınırlarında durmayı haketmiyor. Yolsuzluğun dibidir bu hani cidden bakır kablo ne demek? Zaten paranızı kat ve kat fazlasıyla alıyorsunuz kat ve kat. Bakır kablo ne arkadaş televizyon falan mı bu internet sağlıyorsun evlere paraya kıyıp düzgün bir altyapı kursanıza zaten aldığınız paraların ufak bir miktarı çıkar cebinizden. Ben 130-140 TL 100 GB kotalı bir internete para vermek zorunda değilim cidden interneti aktif olarak kullanmasam bu şirkete bu kadar para dökmem. Super Online altyapısı yok TurkNet'in sağladığı hız maksimum 16Mbps bizim mahallenin alt yapısında. Kaldık mı tefeci firmaya? Memleketi soyup soğana çevirdiniz doymadınız.

Aynı durumdayız ben şehir dışında çalışırken ablam bilmeden 8Mbps 90TL 2yıl taahhüt yapmış.

Aynı durumdayız ben şehir dışında çalışırken ablam bilmeden 8Mbps 90TL 2yıl taahhüt yapmış.
Büyük ihtimalle kotasızdır ama 90 TL cidden çok yüksek bir fiyat özellikle de bu fiyata. Yazık bunların birşekilde bitmesi gerekiyor milletin vebalini alıyorlar. Altyapıya para harcamayan adamlardan da bu beklenirdi zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı