TTNET Roket Başlatılmıyor

KingofAngband

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 6 gündür müşteri hizmetleriyle iletişim içindeyim ve Roket'i açtırmaya çalışıyorum. 6 gündür beni arızanızı çözmeye çalışıyoruz vb. şeyler ile oyalayıp duruyorlar, geçen aradığımda faturamla ilgili bir sıkıntı olduğunu söylemişlerdi ancak Ttnet Online İşlem'den baktığımda (aynı zamanda bankadan da bakmıştım) faturamın ödendiğini (normal olarak) gördüm ve tekrar döndüğümde sistemiz böyle diye saçma bir cevap aldıktan sonra mesaj ile çözmeyi denedim ancak yine aynı sıkıntı. Müşteri temsilcisini tekrar aradığımda bana Online İşlem Merkezi'nden yapabileceğimi söyledi ama sanırım daha Roket seçeneğinin oradan kaldırıldığından haberi yok. 2 ay önce Roket'i sıkıntısız kullanmıştım ama sanırım bu kadar uzun süreden sonra bana saçma bir altyapı sorunu olduğunu söyleyeceklerini zannediyorum. Yaptıkları tek iş de sistemin böyle olduğunu söylemek ve arıza kaydı açmak zaten. Neyse bu sorunu yaşayan ve bir şekilde çözebilen varsa yorum atarsa sevinirim teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
TTNET Roket için 4-5 defa mesaj attım fakat hiç bişey olmadı. Ayrıca TTNET Tek şifre kısmında da gözükmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı