TTNET Roket'e Katılmak

Alt yapı olması yeterli değil. Paketiniz fiber değilse katılamazsınız.

Alt yapı olması yeterli değil. Paketiniz fiber değilse katılamazsınız.
İyi akşamlar. Öncelikle fiber net abonesiyim ve altyapıda var yalnız ben TTNET roketi etkinleştirmek için online hizmetlere girdiğimde orada TTNET roket hakkında hiçbir şey göremedim. Yardım ederseniz sevinirim. Kullanıcı işlemlerinde TTNET roket adlı bir yer yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi akşamlar.Öncelikle fiber net abonesiyim ve altyapıda var yalnız ben ttnet roketi etkinleştirmek için online hizmetlere girdiğimde orada ttnet roket hakkında hiç birşey göremedim yardım ederseniz sevinirim.Kullanıcı işlemlerinde ttnet roket adlı bir yer yok.

TTnet Online İşlem Merkezi'ne giriş yaptıktan sonra butonlar karşınıza çıkacak oradan tekrar TTnet Online İşlem Merkezi yazan butona tıklayın ardından kullanıcı sayfasına yönleneceksiniz. Burada sol barda bulunan menüden Kullanıcı İşlemleri>TTnet Roket bölümüne gelin. "TTnet Roket Servisini Başlat" ibaresinin yanındaki kutucuğu tikledikten sonra "Onay" butonuna basmanız yeterlidir.

Onay verdikten sonra 5-10 dakika boyunca internetiniz olmayacak, 5 dakika sonra "Sorun Gider" yöntemini kullanınız. DNS ayarlarınız el ile yapılandırılmışsa ilk aşamada otomatik olarak belirleyin, internetiniz geldikten sonra tekrar el ile yapılandırabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı