TTNET upload hızı 4 katına kadar daha düşük

Teşekkür ederim merak edenler için sonuç alınca burayada güncelleme yaparım.
Hattınız ADSL. ADSL olduğu için maksimum 1 Mbit yükleme hızı alacaksınız.

Eğer ISS'nizin adını paylaşırsanız VDSL porta geçiş aşamalarını size anlatırız.

Altyapı sorgulama sonucunuzu bekliyoruz. Eğer VDSL port var diyorsa VDSL'e geçiş işleminiz hakkında size bilgi vereceğiz. Eğer yok diyorsa yapabileceğiniz tek şey @TTDestek Twitter kullanıcısına hizmet no/adres bilgisi verip ;

XXX adresinde yaşıyorum. Bölgemde VDSL port yok sorunu yaşıyorum destek talep ediyorum. İrtibat : XXX

şeklinde bir yakınma bildireceksiniz. Size destek olunacaktır.

Hattınız ADSL. ADSL olduğu için maksimum 1 Mbit yükleme hızı alacaksınız.

Eğer ISS'nizin adını paylaşırsanız VDSL porta geçiş aşamalarını size anlatırız.

Altyapı sorgulama sonucunuzu bekliyoruz. Eğer VDSL port var diyorsa VDSL'e geçiş işleminiz hakkında size bilgi vereceğiz. Eğer yok diyorsa yapabileceğiniz tek şey @TTDestek Twitter kullanıcısına hizmet no/adres bilgisi verip ;

XXX adresinde yaşıyorum. Bölgemde VDSL port yok sorunu yaşıyorum destek talep ediyorum. İrtibat : XXX

şeklinde bir yakınma bildireceksiniz. Size destek olunacaktır.
1651564869869.png

Sonuç böyle. ISS ne demek bilmediğim için onu paylaşamıyorum.

Bu sabah beni Türk Telekomdan arayıp bölgenizde sorun varmış, 10 gün içerisinde düzeltileceği öngörülüyor dediler. Beklemedeyim.

Aynı sorun 1 haftadır bende vardı. 50mbps paket kullanırken nakil sonrası altyapı yetersizliğinden 24mbps'lik pakete geçiş yaptım. Geçiş öncesi 8mbps upload alıyorken geçişten sonra 0,5 ile 1 arası gelmeye başladı. Normalde direkt 6 alıyor olmam lazımdı çünkü hat kaldırıyordu. Defalarca kayıt bıraktım. Dün çözmüşler. Nasıl çözmüşler bilmiyorum. Ama 3 gündür ekipler sokakta çalışıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı