TTNet Yerine ISS Önerisi

@Percival Ben TürkNet kullanıyorum ve babamlar Netspeed 100 Mbps kullanıyor, hızı testlerinde 90 alıyorlar genel olarak. Düşün ki ben 6 aydır sorunsuz TürkNet kullanıyorum ve Netspeed bana göre TürkNet'ten çok daha iyi bir firma. Müşteri hizmetleri dört dörtlük.
Hocam senden istediğim cevap şu şekilde, şu an benim 16 Mbps destekleyen bakır Telekom alt yapım var geçiş yapabilirsiniz dedi. Şimdi ben ne kadar hız alabilirim en fazla? Ve sen VDSL ve fiberden falan mı bahsediyorsun? 16 Mbps diyorum sen 100 Mbps diyorsun, ADSL diyorum sen 100 Mbps örneği veriyorsun, kafamı karıştırdın bence sen yorum yapma bu kadar yardımın için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam senden istediğim cevap şu şekilde, şu an benim 16 Mbps destekleyen bakır Telekom alt yapım var geçiş yapabilirsiniz dedi. Şimdi ben ne kadar hız alabilirim en fazla? Ve sen VDSL ve fiberden falan mı bahsediyorsun? 16 Mbps diyorum sen 100 Mbps diyorsun, ADSL diyorum sen 100 Mbps örneği veriyorsun, kafamı karıştırdın bence sen yorum yapma bu kadar yardımın için teşekkürler.
Hayır anlatmak istediğim o değil. Yani bu firmalardan alabildiğimiz hızın ne olduğunu görmen için. Sen şu an Türk Telekom'dan ne alıyorsan ondan aşağı almazsın. Daha iyi hizmet sunarlar. Türk Telekom alt yapısından sana ADSl WAE 16 Mbps hizmet verecek firma ve emin ol Türk Telekom'dan daha iyi hizmet verecek. Ayrıca taahhüt yok istediğin zaman çıkma imkanı var. Sadece Türk Telekom ile taahhütün bitmesine yakın geçiş yap. 2 ay kaldıysa bekle biraz.

Ya arkadaş çıldıracağım ya evin 10 metre ilerisinde fiber var hatırlıyorum kazdılar bir ara ama buraya gelmediler. Sokağın hepsi 2-3 katlı bahçeli müstakil evlerden oluşuyor. 4 yanımızda Fiber biz de yok, tek cadde yollarından geçirmişler en büyük sitede de fiber yok ama gel gör ki ad vermeyeyim bir kamu müdürünün tam evinin önünde bitiyor, diğer sokağın ters tarafında da öyle. Yeter da bu nasıl iştir böyle ne hak ve ne adalet ne de hizmet parasını da veriyoruz gelsin yapsın adamlar vergimizden yapmıyor, ona da eyvallah. Gel parasını vereyim çek yap ama yaptıracak adam yok.

Fiber hattın evinize bağlantısı sağlanması için talepte bulunabilirsiniz.
Abonelik alacağınızı bildirin ve çevrenize çok yakın olduğunu kanıtladığınız taktirde zorunlu olarak bu hattı eviniz ile bağlantısını yapmak zorundalar.
Hat desteği sağlama şartlarını yerine getirmezlerse şikayet edin.
Benim oturduğum mahallenin ana caddesine bağlı sokağım. Caddeye kadar geliyor ama sokakta yok.
Her yer için böyledir. Abonelik talebi olmadığı sürece sokak içerisine fiber hat çekmezler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı