Çözüldü TTNET'in çektiği kablo fiber mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Arukas

Decapat
Arkadaşlar hayırlı ramazanlar. Bu gün mahalleye Türk Telekom ekipleri geldi direk falan diktiler şu anki mahalleye 3 yıl önce taşındık ve alt yapısı hiç yoktu. Normal internet yapısı da yoktu ve 3 tane yeni apartman vardı ve 3'ünde de internet yoktu. Biz bir arkadaki eski mahallemizdeki hattı yeni apartmanımızdaki en kata kendimiz çektik 3 yıldır böyle kullanıyoruz. İşte bu gün ekipler 3 apartmana da kablo çektiler. Apartmanın ana kapısından içeri kadar çektiler. Sorduğumuz da fiber çekiyoruz dediler asfalt altında alt yapı olmadığı için üstten çekiyoruz dediler. Ben anlamadım kablodan. Pek bu çekilen kablo fiber mi? Yandaki apartmandan sordukları zaman da adamlar fiber Online diye çekiyoruz dediler. Öyle duydum.
WhatsApp Image 2020-05-15 at 03.05.16 (1).jpeg
WhatsApp Image 2020-05-15 at 03.05.16 (2).jpeg
WhatsApp Image 2020-05-15 at 03.05.16.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
WhatsApp Image 2020-05-22 at 18.14.56.jpeg

WhatsApp Image 2020-05-22 at 18.14.56 (1).jpeg

Konuyu güncellemek istedim arkadaşlar fiber çekiyoruz deyip kablo çektikten sonra ki hafta bu kutuyu koydular apartman girişine yeni diktikleri direk de dışarı çıktığım da nasıl desem siyah ve turuncu renkte kalın bir kablo asılı idi fiber mi anlamadım hafta başı arayıp soracağım müşteri hizmetlerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı