TUBİTAK Proje Önerisi

• Konuyu başlatan t3ff
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 27
  • Görüntüleme 4B

t3ff

Decapat
Kardeşime TUBİTAK için proje yapıp katılmasını istemişler. Bildiğiniz güzel proje varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Robot yapabilirsiniz. İleri geri gitse yeter bu aşamada. Günlük hayata pratiklik katacak şeyler olabilir. Çocuklar için genelde bu projeler kazanıyor.

Kardeşime TUBİTAK için proje yapıp
Kardeşine yap demişler. Sana veya internetteki kişilere değil.

Tasarlamak, ortaya bir proje koymak yolun yarısı. Hatta yapmaktan daha zordur. Kendi hayal gücüyle yapabildiğini yapsın.

Kardeşine yap demişler. Sana veya internetteki kişilere değil.

Tasarlamak, ortaya bir proje koymak yolun yarısı. Hatta yapmaktan daha zordur. Kendi hayal gücüyle yapabildiğini yapsın.
Ben burada öneri istiyorum. Sana" Gel biryerde buluşalım beraber ödev yapalım." demiyorum.

Ledli ekmek kutusu veya ezan okuyan patates saati yapabilirse kesin kazanır:) Şakası bir yana proje olan bir konuyu halka açık bir sitede sormak ve tartışmak çok yersiz olur. Ayrıca bırakın kardeşiniz yapsın. Gerekirse saçmalasın ama o yapsın. Hayal gücünün gelişmesine izin verin lütfen.

Ledli ekmek kutusu veya ezan okuyan patates saati yapabilirse kesin kazanır:) Şakası bir yana proje olan bir konuyu halka açık bir sitede sormak ve tartışmak çok yersiz olur. Ayrıca bırakın kardeşiniz yapsın. Gerekirse saçmalasın ama o yapsın. Hayal gücünün gelişmesine izin verin lütfen.
Zaten kendisi yapacak. Bana "Sadece ne yapayım sence" diye sordu. Bende öylesine size sorayım dedim. Aklımdan robot geçmişti.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı