TÜBİTAK matematik olimpiyatları kitap önerisi

Kagan61

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
R7 5800H RTX3060 8×2 DDR4 RAM 2K 165hz panel
Meslek
Öğrenci
9. sınıfım. Fen lisesinde okuyorum. Bir sınav yaptılar ve kazananlara TÜBİTAK çalıştıracağız dediler ama hala başlamadık ve sınava 4-5 ay kaldı. Kendim çalışmak istiyorum. YouTube'da neredeyse hiç kaynak yok. Kitap önerisi olanlar yazabilir mi? Şimdiden öneriniz için teşekkür ederim.

9. sınıfım. Fen lisesinde okuyorum. Bir sınav yaptılar ve kazananlara TÜBİTAK çalıştıracağız dediler ama hala başlamadık ve sınava 4-5 ay kaldı. Kendim çalışmak istiyorum. YouTube'da neredeyse hiç kaynak yok. Kitap önerisi olanlar yazabilir mi? Şimdiden öneriniz için teşekkür ederim.
Nasıl yok?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mustafa özdemirin kaynağına baktım ama 4 5 ayda çalışılabilir mi? Geç mi kaldım sizce

Nasıl yok?
.

Mustafa özdemirin kaynağına baktım ama 4 5 ayda çalışılabilir mi? Geç mi kaldım
Hocam sanırım yetiştirmesi zor. Kaçıncı sınıfsınız?
Şunu da izleyin derim.

Tabii ben çalışmıyorum. Bilgisayarı düşünüyorum ben.
Ama sormuştum matematiği.

Hocam sanırım yetiştirmesi zor. Kaçıncı sınıfsınız?
Şunu da izleyin derim.

Tabii ben çalışmıyorum. Bilgisayarı düşünüyorum ben.
Ama sormuştum matematiği.
9. sınıf .

Az önce bitirdim videoyu

9. sınıf .

Az önce bitirdim videoyu
Dediğim gibi ben sormuştum.
Zor demişlerdi. Tabii uğraşırsan halledilir herhalde.
Bence sen gene çalış. Bu sene 1. aşamayı geçemezsen bile seneye rahat geçersin ve 2. aşama için de çalışabilirsin. O zaman 2. aşamaya gittiğinde falan daha rahat edersin.

Cevabınız için teşekkür ederim sanırım Mustafa özdemirin kaynağını alacağım iyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı