Tüketici hakem heyeti şikayet işlemi

FalconPaw

Kilopat
Makaleler
8
Hepsiburada'yı tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim. Ürün değeri 3200 TL. Sanırım ilçe hakem heyetine başvuracağım. Kaç güne karar çıkar ve kaç lira para ödeyeceğim toplamda?

Biraz şans işi bazen beklenmedik şekilde 2 saat içinde çözüyorlar bazen de hiç ilgilenmiyorlar ama siz yine de başvurun.Kaç lira para ödeyeceğimi pek anlamadım iade mi almadılar.

Bulunduğunuz bölgedeki yoğunluğa göre değişir, pandemiden dolayı biraz daha uzadı süreler. Siz ücret ödemiyorsunuz, haksız çıktığınızda bile bütün masrafları devlet karşılıyor.

Biraz şans işi bazen beklenmedik şekilde 2 saat içinde çözüyorlar bazen de hiç ilgilenmiyorlar ama siz yine de başvurun.Kaç lira para ödeyeceğimi pek anlamadım iade mi almadılar.
Hayır. Mahkemeye avukat ücreti felan ödeyecek miyim?
Bulunduğunuz bölgedeki yoğunluğa göre değişir, pandemiden dolayı biraz daha uzadı süreler. Siz ücret ödemiyorsunuz, haksız çıktığınızda bile bütün masrafları devlet karşılıyor.
Elimde servis raporu olmasına rağmen beni oyalıyorlar. İşlem yapmıyorlar.

Tüketici hakem heyetinden çıkan karara itiraz ederek Tüketici Mahkemesine giderseniz ücret ödersiniz, hakem heyetinde hiçbir şekilde ücret ödemenize gerek yok, haklı çıktığınızda masrafı firma ödüyor.

Hepsiburada'yı tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim. Ürün değeri 3200 TL. Sanırım ilçe hakem heyetine başvuracağım. Kaç güne karar çıkar ve kaç lira para ödeyeceğim toplamda?

Hocam ekran kartı mıydı sizinki?

Benim de MSI anakartıma servis raporu verildi bugün işlemi başlattım, bakalım inşallah sorun çıkmaz benimkinde.

Tüketici Hakem Heyeti sonuçlanması 6 ayı bulabiliyor. Cebinizden para çıkmıyor. İlçe Hakem Heyeti'ne sistem başvurtmuş olur.

Geri
Yukarı