Tüketici mahkemesi için abonelik sözleşmesi fotokopisi çıkartıp posta ile göndermek

Emraullah Alku

Hectopat
1 yıldan uzun kullandığım interneti iptal ettim. Cayma bedeli çıktı. Cayma bedelini hakem heyetine itiraz ettim ama aleyhime karar çıktı. Ben de tüketici mahkemesine başvurmayı planlıyorum. Abonelik belgelerimi bulamadım. Hakem heyeti için Türk Telekom internet işlemlerinden abonelik sözleşmesini indirmiştim. Onları fotokopi çıkartıp göndersem kabul olur mu bilemedim.

Bir de malum karantina sürecinden ve tüketici mahkemesinin bulunduğu il adliyesi uzak kalmasından dolayı posta ile göndermeyi düşünmüştüm. Kabul olur mu?
Ya da ilçe adliyeye versem il adliyesine gönderirler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorunuza cevap olmayacak ama olur da başvurursanız lütfen mahkeme sonucunu bizimle de paylaşın. 1 yıldan uzun süreli taahhüt meselesine güvenerek iptal ettirdiğinizi düşünüyorum. Mahkemenin kararını merakla bekliyor olacağım. Umarım kazanırsınız.

Sorunuza cevap olmayacak ama olur da başvurursanız lütfen mahkeme sonucunu bizimle de paylaşın. 1 yıldan uzun süreli taahhüt meselesine güvenerek iptal ettirdiğinizi düşünüyorum. Mahkemenin kararını merakla bekliyor olacağım. Umarım kazanırsınız.
Bu da bitsin, uzun bir yazı yazmayı planlıyorum. Eminim benim senin gibi çok kişi vardır. Üzücü biraz.

Bu da bitsin diyorum çünkü önceden başka yere taşındığımda fiber yoktu. Vdsle zorla geçirmeye çalışıyorlardı. O bari direk tüketici hakem heyetinden olumlu cevap geldi de uğraşmadık fazla.

Geri
Yukarı