Tüm GTA oyunları ücretsiz verilir mi?

Oyun daha fazla kişiye ulaşacak ve bu da hilecilerin ve toxic kitlenin artması demek zaten ücretsiz verildiği için bu yaşandı daha da artmasın.
Hocam gene verilmesini istememin sebebi çevrimdışı oynamak. Malum oyunun fiyatı ortada. Ailemde internette para harcamama izin vermiyor @Gabe Newell . Dememin sebebi bu

Hocam gene verilmesini istememin sebebi çevrimdışı oynamak. Malum oyunun fiyatı ortada. Ailemde internette para harcamama izin vermiyor @Gabe Newell . Dememin sebebi bu
Anladım. Sanırım siz oyunu kaçırdınız bunun için üzüldüm yedek hesap olsaydı bedavaya size verirdim.

Anladım. Sanırım siz oyunu kaçırdınız bunun için üzüldüm yedek hesap olsaydı bedavaya size verirdim.
Evet oyunu kaçırdım. Kaçırmamın sebebi ise 2020 yılının kasım ayında üye olup forumda geçince launcheri yükleyip ücretsiz alma çabam ☹️. GTA 5'in bedava olmadığını gördüğümdeki yüz halimi görmeliydiniz 🤣 🤣 .

GTA 5'i vermezler zaten diğer oyunlar cracklandı GT'ta 5 de craklendi ama çooğu virüslü.

Verdiler bir kere?
Evet oyunu kaçırdım. Kaçırmamın sebebi ise 2020 yılının kasım ayında üye olup forumda geçince Launcher'i yükleyip ücretsiz alma çabam ☹️. GTA 5'in bedava olmadığını gördüğümdeki yüz halimi görmeliydiniz 🤣 🤣.

İstiyorsanız yedek Epic Games hesabımla da almıştım bir tane ne olur ne olmaz diye, verebilirim.

Hepsinin bedava verilmesi Recep Baltaş'ın sistem toplamaya Turbox önermesi kadar düşük
Demek ki vermeyecek.
1611244505680.png

Geri
Yukarı