Tüm hanesi 1 olan T.C. no olur mu?

MathRandom

Femtopat
Arkadaşlar yurdun internetinden Ubisoft üzerinden oyun indiremediğim için TR IP olan 1 aylık Kaspersky VPN satın almak istiyordum ve benden ödeme ekranında T.C. no istiyor. Bende girmek istemediğim için 11 tane 1 yazdım kabul etti ama daha ödemeyi yapmadım. Acaba böyle bir T.C. no var mıdır? Başkasının T.C. kimlik numarasını girmek istemem 😀. Mesela Trendyol üzerinden sipariş verdiğimde T.C. no bölümünde 11 tane 1 yazıyor. Geçerli bir T.C. olsa yazmazlardı değil mi?

Arkadaşlar yurdun internetinden Ubisoft üzerinden oyun indiremediğim için TR IP olan 1 aylık Kaspersky VPN satın almak istiyordum ve benden ödeme ekranında T.C. No istiyor. Bende girmek istemediğim için 11 tane 1 yazdım kabul etti ama daha ödemeyi yapmadım. Acaba böyle bir T.C. No var mıdır? Başkasının T.C. Kimlik numarasını girmek istemem 😀. Mesela Trendyol üzerinden sipariş verdiğimde T.C. No bölümünde 11 tane 1 yazıyor. Geçerli bir T.C. Olsa yazmazlardı değil mi?

Kişi kimlik no vermek istemiyorsa 11 tane 1 yazabilir problem değil.

Arkadaşlar yurdun internetinden Ubisoft üzerinden oyun indiremediğim için TR IP olan 1 aylık Kaspersky VPN satın almak istiyordum ve benden ödeme ekranında T.C. no istiyor. Bende girmek istemediğim için 11 tane 1 yazdım kabul etti ama daha ödemeyi yapmadım. Acaba böyle bir T.C. no var mıdır? Başkasının T.C. kimlik numarasını girmek istemem 😀. Mesela Trendyol üzerinden sipariş verdiğimde T.C. no bölümünde 11 tane 1 yazıyor. Geçerli bir T.C. olsa yazmazlardı değil mi?
Kimlik numaraları çift sayıyla biter. Tek sayıyla biten bir kimlik numarası yoktur. Yani kullanabilirsiniz böyle durumlarda.

Yeni konular

Geri
Yukarı