Türk denilince aklınıza gelen ilk şey nedir?

Gök tanrı inancı vardı Orta Asya'da da Allah bizi İslam'la şereflendirdi zaten biz türklerde devlet yönetme, savaşma vb. kabiliyetler var 🙃

İslam kimseyi şereflendirmez, keramet İslamda olsaydı araplar şereflenirdi.

Çünkü "GERÇEK" Türklerin dini bellidir hocam. İslama inansalar bile GÖKTENGRİ dininden parçalar kalıyor içlerinde. Araplaşmış olanları saymıyorum yukarıdakiler gibi.

Türklerin "gerçek" dini diye bir şey yok, ırk ve milleti bir dine bağlamak saçmalıktan öteye gidemez.

Aklıma direk şanlı Türk tarihi geliyor hunlardan göktürklere göktürklerden Selçuklu'lara Selçuklu'lardan osmanlılara osmanlılardan Türkiye cumhuriyeti ve daha niceleri ne demiş Timur türkü yüceltmek için yaşa türke el kaldıran eli kır.

Şu anki halimizin nesi iyidir hocam? Bahsettiğim bu. Cahilden, yobazdan geçilmiyor ülke.

Şu anki nesil fazlasıyla cahil ondan önce ki kuşaklarda bir o kadar yobaz ve geri kafalı evet haklısınız ama komple Türkleri bu şekilde ele almak mantıklı değil geçmişi kutlu olduğu gibi geleceğide benim gözümde kutlu olabilecek bir milletiz bu sadece kısa bir dönem, Türk Açken Toklugu Tokken açlığı bilmez demiş Bilge Kağan özümüze ve toremize döneceğimize inanıyorum.

Bayrağımız geliyor.
Dalgalan sende şafaklar gibi ey şanlı HİLAL!

Aklıma direk şanlı Türk tarihi geliyor hunlardan göktürklere göktürklerden Selçuklu'lara Selçuklu'lardan osmanlılara osmanlılardan Türkiye cumhuriyeti ve daha niceleri ne demiş Timur türkü yüceltmek için yaşa türke el kaldıran eli kır.
Sahipkıran. ♥️

Gök tanrı inancı vardı Orta Asya'da da Allah bizi İslam'la şereflendirdi zaten biz türklerde devlet yönetme, savaşma vb. kabiliyetler var 🙃
İslam Türkleri şereflendirmedi hatta ve hatta Türkler İslamiyetten önce daha şerefli ve töresine daha sadık ve bağımlıdır benim fikrimce Türkler islamı şereflendirmiştir bugün İslam Çin'e kadar ulaşmışsa buna Türkler sebebiyet vermiştir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı