Türk Hava Yolları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Türk Hava Yolları hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Ülkenin en büyük şirketlerinden biri ve seviyorum onları.

Oy: 12 50,0%
  • Nötr.

Oy: 9 37,5%
  • Pek hoşuma gidiyor diyemem.

Oy: 3 12,5%

• Oy verenlerin toplamı
    24
Eskiden ilk tercihimdi, yıllarca başka havayoluna binmediğim olurdu. Kokpitte namaz muhabbeti çıktığından beri yanına yaklaşmam, iç hatlarda pegasus, dış hatlarda yabancı havayollarını tercih ediyorum.

Eskiden ilk tercihimdi, yıllarca başka havayoluna binmediğim olurdu. Kokpitte namaz muhabbeti çıktığından beri yanına yaklaşmam, iç hatlarda pegasus, dış hatlarda yabancı havayollarını tercih ediyorum.

Namaz kılınmasına mı karşısınız yoksa namaz kılınmamasına mı?

Son düzenleme:
Namazla bir derdim yok. Derdim uçuş güvenliği.

Uçaklar zaten %50-%75 oto pilotta gider. Yani uçuş güvenliliğini etkileyen bir etken yok kalkıpta iniş sırasında namaz kılmaz pilot kaldı ki sadece farzı kılınıyor sadece tam bilmiyorum. Yarım saat namaz kılınmıyor hali ile ikinci pilot ne işe yarar o zaman.

Namaz kılınmasına mı karşısınız yoksa namaz kılınmamasına mı?

Manevra yapabilen ve uçan ayrıca oldukça dar olan uçakta namaz kılınmasını saçma buluyorum. Gösteriş ve müslümanlığa hakaretten başka bir şey değil. Seferi mesafe diye bir şey var. Gitsin kazasını kılsınlar.

Manevra yapabilen ve uçan ayrıca oldukça dar olan uçakta namaz kılınmasını saçma buluyorum. Gösteriş ve müslümanlığa hakaretten başka bir şey değil. Seferi mesafe diye bir şey var. Gitsin kazasını kılsınlar.

Evet haklısın. Ancak yolcular ve uçuş güvenliği için sorun teşkil etmiyorsa kılınmasında bir sorun göremiyorum ben.

Bizim milellet neden kurulmuş bilmiyorum ancak yurt dışında çok seviyorlar. İngiliz bir hocam Türk olduğumu öğrenince ilk THY muhabbeti yapmıştı işte çok lüksler uçakları belki en büyük değil ama muamele daha iyi ve modern falan gibisinden. Ben de iyi deneyimlerinden dolayı memnun olduğumu söyledim. Daha önce hiç THY ile uçmadığım o an aklıma geldi. Daha 1 liram geçmedi bayrak taşıyıcımıza gerçekten. :D

Geri
Yukarı