Steam Türk lirası desteğini kesiyor

• Konuyu başlatan Perax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2B
  • Görüntüleme 102B
Bunun için tek çözülmesi gereken aptalca çözüm ekonominin düzelmesi.

Siyasi olarak reziliz, önce siyasi problemin çözülmesi lazım. Ondan sonra inanın tüm problemler de sırayla çözülür.

Tamam oyunu birakip hemen çiğ köfte soyluyorum.

Afiyet olsun hocam, bana da söyler misiniz beraber yiyelim oyunu bırakıp :).

Evet, ben o zamanlarda kullandım Steam'i. Ancak o dönem gerçekten hiçbir fiyat yerelleştirmesi yoktu, Amerika ile aynı fiyata alıyorduk oyunları. O zaman refahımız yerindeydi, ben lise harçlığımı biriktirip hafta bir oyun alabiliyordum hem Steam'e hem PlayStation 3'e. Bir oyun 50 ila 80₺ arası değişiyordu. Nerede kaldı o günler.

Eski günler ah, ah. Alım gücünün güç olduğu dönemleri özledim. Şu an ki vasat durum canımı çok yakıyor, kabullenmek istemiyorum.

Hocam orası öylede sizde sanki AKP sevicisiniz gibi geldi bir savunuyorsunuz bir elestiriyorsunuz anlamadım gitti kusura bakmayın yanlış anladıysam da.

Ailem AKP'li diye bende mi o ülkenin içine batıran adamı tutacağım sanıyon nefret ediyorum zaten ondan.

İnşallah cehennemde ateşleri bol olur 10 yıl boyunca herkesin ahını aldı ihanet etti hainlik etti bunların bedelini Allah soracak ondan inşallah.

Sonhabar indirimlerinden 1 gün önce oluyor bir de, bari indirimden sonra olsaydı insanlar son zamda istediğini alsaydı. Çığlık festivalinde belirli türden oyunlar indirime girecek genel indirim değil sonuçta. Yazık vallahi yazık...

Sebep olanların öbür dünyada iki yakası bir araya gelmesin.

Sonhabar indirimlerinden 1 gün önce oluyor bir de, bari indirimden sonra olsaydı insanlar son zamda istediğini alsaydı. Çığlık festivalinde belirli türden oyunlar indirime girecek genel indirim değil sonuçta. Yazık vallahi yazık...

Sebep olanların öbür dünyada iki yakası bir araya gelmesin.

1 Nisan zamanı olsa şaka sanardık ta öyle bir şey de yok.

Geri
Yukarı