Türk oyun markası Monster'ın el konsolunun görüntüleri ortaya çıktı

Harbi aradaki farkı bulmak zor.

1707918918053.png

1707918941325.png

Steam Deck, ASUS, aya Neo vs. varken o kadar aptallık yapmazlar muhtemelen.
Laptop tarafında Tulpar serisinin fiyatları ortada, yazılım ve donanım arızası söz konusu olduğunda tercih edilmiyor.
El konsolu için ne olacağı muamma, muhtemelen arıza çıkaracağı için unutulur gider.

Onu ben de dilerim. Tüm üretimi burada yapmalarına bile gerek yok, yalnızca montaj kısmını bile Türkiye'ye alsan bir başarıdır ve başlangıçtır.
Daha hiç bulunmadığı bir piyasada bir anda bir andan kendi ürünlerini nasıl üretmesini bekliyorsunuz? 60-70 senelik firmalar değiller farkındaysanız.

O zaman kimse hiç bir piyasaya girmesin. Dışarıdan alalım her şeyi.
Böyle firmalar çoğalır, bu sefer kendileri üretecek olanlarda çıkar ve üretmeye başlarlar.

Daha hiç bulunmadığı bir piyasada bir anda bir andan kendi ürünlerini nasıl üretmesini bekliyorsunuz? 60-70 senelik firmalar değiller farkındaysanız.

O zaman kimse hiç bir piyasaya girmesin. Dışarıdan alalım her şeyi.

Dünkü firma da değiller ve ufaktan bazı şeylere başlamaları lazım. Yani mousepad bile direkt Çin'den gelir mi artık, hayır Türkiye'de mousepad üreten kaç tane firma var siz de üretin. Ben bu kadar piyasa büyüklüğüne sahip olup tamamen dropshipping mantığıyla çalışmalarını sevmiyorum.

Maksimum kar, minimum istihdam iyi olmuyor.

Dünkü firma da değiller ve ufaktan bazı şeylere başlamaları lazım. Yani mouse pad bile direkt Çin'den gelir mi artık, hayır Türkiye'de üreten kaç tane firma var siz de üretin. Ben bu kadar pyiasa büüyklüğüne sahip olup direkt dropshipping mantığıyla çalışmalarını sevmiyorum.

Biraz istihdam, biraz ülkeye katkı.

Dropshipping daha çok kazandırıyor demek ki yoksa çoktan geçmişlerdi.

Dünkü firma da değiller ve ufaktan bazı şeylere başlamaları lazım. Yani mousepad bile direkt Çin'den gelir mi artık, hayır Türkiye'de mousepad üreten kaç tane firma var siz de üretin. Ben bu kadar piyasa büyüklüğüne sahip olup tamamen dropshipping mantığıyla çalışmalarını sevmiyorum.

Maksimum kar, minimum istihdam iyi olmuyor.
Rampage'den Gamepower'dan farkı yok desem abartmış mı olurum? Tek farkı müşteri memnuniyetinin biraz daha fazla olması, o da çok rezil, düşük kalite ürünler satmamaya çalıştıkları için olsa gerek.

Her şeye ... atan türden. Daha iyisini yapabiliyorsan çıkar üret. Bizim milletin sıkıntısı bu, her şeye ... atarlar sonrada neden ülke gelişmiyor diye ağlarlar.
Aynı fiyata/ucuza daha iyisi varken neden gidip kötüsünü alayım, büyük ihtimalle sen de almazdın zaten? Ha düzgün bir fiyatlandırma yaparlarsa amenna, denenebilir. Ama gidip Deck, Ally fiyatına satmaya kalkarlarsa hiçbir mantığı yok.

Rampage'den Gamepower'dan farkı yok desem abartmış mı olurum? Tek farkı müşteri memnuniyetinin biraz daha fazla olması, o da çok rezil, düşük kalite ürünler satmamaya çalıştıkları için olsa gerek.

Rampage ile Gamepower laptop satsa ve ömür boyu toz al alma garantisi verse Monster olurlardı. Aralarındaki tek fark bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı