Türk oyuncu kitlesi

Türk oyuncu kitlesi bence Rus'lardan farkı yok örneğin Türk profilleri genellikle söyle.

Örnek: Steam Community :: Tosun Paşa 👑 (önceki isimlere bakın)

Benim kendi profilim: Steam Community :: AeternaVictrix

Bir de şu yabancılara Türkçe cevap vermeleri acayip komik geliyor size bir tane anımı anlatacağım.

CS:GO'da yoldaş girmiştim karşıdakiler Türk.

Maç 5-3 gidiyor biz teröristiz onlar anti-terörist

Ben yazdım: Good good asıl konu burada başlıyor (bu arada Türkçe konuşmuyorum Türk olduğumu anlattığımda şu tepkiyi alıyorum "you troll?"

Onlar yazdı türkün gücü iman gücü falan (aşırı komiğime gitti)

Şimdi arkadaşlar oyunda sizin Türk olmanız veya olmamanız bir şey ifade etmez gerçekte de böyledir sadece Türkler aşırı Vatan severdir bu sadece Türk olup ayrı tutar bir savaş durumunda tek yumruk oluyoruz en azından.

Bu durum sizin de canınızı sıkıyor mu?

Aynen öyle DotA 2 oynamaya çalışıp oynayamadım sırf insanları kanser etmeyeyim diye oynamıyorum.

Tamam, Adamın Eski adlarına bakar mısın?

Napoli dışında hiçbir sıkıntı yok. Rapor et uygunsuz isim sebebiyle bu kadar basit. DotA 2 neden oynayamadınız? Dereceli kısmı ayrı değil mi oyunun? Oynamadığım için bilmiyorum fakat tahminimce ayrıdır. Normal oyuna girip istediğiniz gibi oynayabilirsiniz herkes oyunu bilerek doğmuyor.

Napoli dışında hiçbir sıkıntı yok. Rapor et uygunsuz isim sebebiyle bu kadar basit. DotA 2 neden oynayamadınız? Dereceli kısmı ayrı değil mi oyunun? Oynamadığım için bilmiyorum fakat tahminimce ayrıdır. Normal oyuna girip istediğiniz gibi oynayabilirsiniz herkes oyunu bilerek doğmuyor.

Profil konusu söyle bir profil, sorun değil tam troll profil Steam Community :: ATALAMANGO

Ama sen her maçında 1-2 rapor yersen ve ikide bir 7 gün ban alırsan o eğlenmek değil troll olur.

Oynamak zorundasınız demedim. Oyuna yeni başlamış olmanın gayet normal bir şey olduğundan bahsettim. Çok alıngansınız.

Biraz ofansif olduğum için özür dilerim benim demeye çalıştığım herhangi bir oyun da her maç arkadaşınıza ateş edip öldürdükten sonra ben eğleniyorum diyenler troll yapıyordur saygılar

Biraz ofansif olduğum için özür dilerim benim demeye çalıştığım herhangi bir oyun da her maç arkadaşınıza ateş edip öldürdükten sonra ben eğleniyorum diyenler troll yapıyordur saygılar

Bu konuda sizi haklı bulduğumu belirttim. Ama insanların Nickname'lerine karışamazsınız. Mesela arkadaşlarımla girdiğim ödüllü bir sınavda en iyi puan alan 3 kişinin adı aynıydı. Ben de Steam ismimi yaklaşık 1 ay boyunca o kişinin ismini yaptım ve her gördüğümüzde eğleniyorduk arkadaşlarla. Gayet normal bir şey bu yani.

Bu konuda sizi haklı bulduğumu belirttim. Ama insanların Nickname'lerine karışamazsınız. Mesela arkadaşlarımla girdiğim ödüllü bir sınavda en iyi puan alan 3 kişinin adı aynıydı. Ben de Steam ismimi yaklaşık 1 ay boyunca o kişinin ismini yaptım ve her gördüğümüzde eğleniyorduk arkadaşlarla. Gayet normal bir şey bu yani.

Tamam anladım teşekkürler ama cinsel içerikli fotoğraf koyanda var kaç kere bildirdim ama hala Engellenmediler

Steam profilimde Massaka'yı gören birisi Massaka'nın, "Soğuk Mevsim" şarkısındaki verse'ünü söylemeye başladı :D Arada bir geliyor öyle eğlenceli insanlar, genellikle küfür yiyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı