Türk oyuncu kitlesi

Türk oyuncu kitlesi bence Rus'lardan farkı yok örneğin Türk profilleri genellikle söyle.

Örnek: Steam Community :: Tosun Paşa 👑 (önceki isimlere bakın)

Benim kendi profilim: Steam Community :: AeternaVictrix

Bir de şu yabancılara Türkçe cevap vermeleri acayip komik geliyor size bir tane anımı anlatacağım.

CS:GO'da yoldaş girmiştim karşıdakiler Türk.

Maç 5-3 gidiyor biz teröristiz onlar anti-terörist

Ben yazdım: Good good asıl konu burada başlıyor (bu arada Türkçe konuşmuyorum Türk olduğumu anlattığımda şu tepkiyi alıyorum "you troll?"

Onlar yazdı türkün gücü iman gücü falan (aşırı komiğime gitti)

Şimdi arkadaşlar oyunda sizin Türk olmanız veya olmamanız bir şey ifade etmez gerçekte de böyledir sadece Türkler aşırı Vatan severdir bu sadece Türk olup ayrı tutar bir savaş durumunda tek yumruk oluyoruz en azından.

Bu durum sizin de canınızı sıkıyor mu?

Bir kişiye hakaret etmediği sürece bence istediği Nickname'i kullanabilir. Arkadaşlarıyla eğleniyordur o ismi görüp kendi aralarında bir şakası vardır koyar yani gayet normal.

Resmi bir yerde "ölürüm Türkiyem!" diye ad koyarsan sana tip tip bakarlar burası senin ne kadar vatanına düşkün olduğunu açıklama yeri değil yoksa bana ne isterse birisi domuzlu muz koyar adını bana ne?

CS:GO maçındaydım, karşıdaki adam türkmüş. Selam verdim, gelen cevap:

"Sen benim seviyeme erişemedin ki bana selam veriyorsun aslan parçası! Sen kimsin bana selam veriyorsun, bana biat edeceksin! Senin gelmişini geçmişini..."

Sanırım durumu özetledim, iyi forumlar.

Türk oyuncu kitlesi = çoluk çocuk.

Bunu " Xbox mu PC mi PS mi Nintendo mu?" veya "korsan mı orijinal mi?" tarzı konulardan ve video oyun haberlerinin altındaki ahmakça yorumlardan anlayabilirsiniz.

Örnek atabilir misin? Merak ettim Web'te bulamıyorum.
CS:GO maçındaydım, karşıdaki adam türkmüş. Selam verdim, gelen cevap:

"Sen benim seviyeme erişemedin ki bana selam veriyorsun aslan parçası! Sen kimsin bana selam veriyorsun, bana biat edeceksin! Senin gelmişini geçmişini..."

Sanırım durumu özetledim, iyi forumlar.
Haykırdım

Maalesef Türk ve Rus oyuncu kitlesi tam bir hamam böceği sürüsü. Her yerden çıkarlar ve durmadan küfür ederler. Çok nadir adam akıllı iletişim kuran Türk ve Rus'a denk geldim ve dikkat ediyorsanız iyi oynamakla ilgili tek kelime etmedim çünkü bir kişi iyi oynayamayabilir ve bu çok normal. Ama hem iyi oynamayıp hem küfürbaz olunca çekilmiyor. Dota 2'de siz görün hele Türk ve Rusları.

Resmi bir yerde "ölürüm Türkiyem!" diye ad koyarsan sana tip tip bakarlar burası senin ne kadar vatanına düşkün olduğunu açıklama yeri değil yoksa bana ne isterse birisi domuzlu muz koyar adını bana ne?

Steam profili mi resmi bir yer? Steam'de fatura ismine yazmamış onu nickname'ine yazmış. Resmi bir yer olsaydı Nickname'ini değiştirmek için sınırsız hak tanınmazdı bence. Ayrıca insanlar eğleniyor neyi bu kadar kafaya takıyorsun anlamadım. Türk oyuncu kitlesinde var evet dediğiniz toksik insanlar fakat profil ismini komik bir şey yapmanın neresi saçma onu hala anlayamadım. Sizin de dediğiniz gibi sizi hiçbir şekilde alakadar etmez ismine ne koyduğu. Sizin özgürlüğünüz başkalarının özgürlüğünü kısıtladığınız yerde biter.

Maalesef Türk ve Rus oyuncu kitlesi tam bir hamam böceği sürüsü. Her yerden çıkarlar ve durmadan küfür ederler. Çok nadir adam akıllı iletişim kuran Türk ve Rus'a denk gelmek ve dikkat ediyorsanız iyi oynamakla ilgili tek kelime etmedim çünkü bir kişi iyi oynayamayabilir ve bu çok normal. Ama hem iyi oynamayıp hem küfürbaz olunca çekilmiyor. DotA 2'de siz görün hele Türk ve Rus'ları.

Aynen öyle DotA 2 oynamaya çalışıp oynayamadım sırf insanları kanser etmeyeyim diye oynamıyorum.
Steam profili mi resmi bir yer? Steam'de fatura ismine yazmamış onu nickname'ine yazmış. Resmi bir yer olsaydı Nickname'ini değiştirmek için sınırsız hak tanınmazdı bence. Ayrıca insanlar eğleniyor neyi bu kadar kafaya takıyorsun anlamadım. Türk oyuncu kitlesinde var evet dediğiniz toksik insanlar fakat profil ismini komik bir şey yapmanın neresi saçma onu hala anlayamadım. Sizin de dediğiniz gibi sizi hiçbir şekilde alakadar etmez ismine ne koyduğu. Sizin özgürlüğünüz başkalarının özgürlüğünü kısıtladığınız yerde biter.
Tamam, Adamın Eski adlarına bakar mısın?

Geri
Yukarı