Türk Telekom 100 Mbps internet 13 Mbps veriyor

f1lash

Kilopat
Merhabalar. Yaklaşık 2 yıldır 100 Mbps internet kullanıyorum ve daha önce hiç böyle bir sorunum yaşamadım. İnternet hızım ne zamandır bu durumda bilmiyorum bugün test edeyim dedim ve bu sorunu fark ettim. Hat değerlerimi aşağıda paylaşıyorum, modemim Zyxel 11AX Broadcom DX3200. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir hiçbir fikrim yok.

TTNET.png

HIZ.png

Türk Telekom'a Özel Kampanyalı Cihazlar | Türk Telekom

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Yaklaşık 2 yıldır 100 Mbps internet kullanıyorum ve daha önce hiç böyle bir sorunum yaşamadım. İnternet hızım ne zamandır bu durumda bilmiyorum bugün test edeyim dedim ve bu sorunu fark ettim. Hat değerlerimi aşağıda paylaşıyorum, modemim ZyXEL 11ax Broadcom DX3200. sorun neden kaynaklanıyor? Olabilir hiçbir fikrim yok.

Eki Görüntüle 1674306

Eki Görüntüle 1674307
Türk Telekom'a Özel Kampanyalı Cihazlar | Türk Telekom

Hat zayıflaman mevcut bir de.
DSLAM kilit var galiba.
20Mbps'e sabitlenmiş hattınız.

Müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamadım hat düşüp duruyor. Durup dururken hat zayıflaması olması sorunun telekom kaynaklı olduğunun göstergesi midir? Modem vb. durumlardan şüphelenmem gerekir mi ? Modem 4 aylık modem ve bu haftaya kadar bir sorun yaşamamıştım.

Müşteri hizmetlerine bir türlü ulaşamadım hat düşüp duruyor. Durup dururken hat zayıflaması olması sorunun Telekom kaynaklı olduğunun göstergesi midir? Modem vb. durumlardan şüphelenmem gerekir mi? Modem 4 aylık modem ve bu haftaya kadar bir sorun yaşamamıştım.

İç tesisat yeniletin. Sonra'da DSLAM kiliti kaldırtın. Sonra paketinizi yükseltin.

Yeni konular

Geri
Yukarı