Türk Telekom 14 gündür nakil gelmiyor

JaMorantt

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 14 gün oldu biz nakil işlemi için arayalı, hala ses Seda yok kaç kez müşteri hizmetlerini aradık sadece geçiştirdiler, kardeşimin Online dersleri var kendi internetinden gidiyor. Bayağı bir interneti gidiyor biz buna da para ödüyoruz haliyle, şikayet edebileceğimiz veya işlemleri hızlandırabileceğimiz bir yer var mı?

Arkadaşlar 14 gün oldu biz nakil işlemi için arayalı, hala ses Seda yok kaç kez müşteri hizmetlerini aradık sadece geçiştirdiler, kardeşimin Online dersleri var kendi internetinden gidiyor. Bayağı bir interneti gidiyor biz buna da para ödüyoruz haliyle, şikayet edebileceğimiz veya işlemleri hızlandırabileceğimiz bir yer var mı?
Tekrardan arayın ve bu sefer tutumunuz sert olsun. Başka bir yerle ISS ile anlaşın yada.
Şikayet edince takacaklarını pek zannetmiyorum.

Hizmeti alamamak sizden kaynaklanmıyor onlardan kaynaklanıyor. Bu durumda THH başvuru yapacağını bildirip faturalandırmayı durdurabilir ayrıca eğer ki altyapı nedeniyle taşınamadığını iletirlerse de taahhüt olsa bile yine onların sorumluluğunda olan bir durum olduğu için(altyapı) bedelsiz kapatırsın.

Hocam biz de yeni bir eve taşınacağız ama bu kadar uzun sürüyor mu nakil işleri? Siz başvurduktan sonra 14 gün boyunca nakil işlemi tamamlanamadı mı? Acaba Pandemi dolayısıyla mı bu kadar uzun sürüyor?

Bu is bizimde başımıza geldi tasinmistik ve nakil icin basvurduk ve bize 15 gun sure verdiler aradan 15 gun gecti ve tekrar aradik bisey demediler sonra cozum merkezine gittik ve ordaki adam sinyal eski eve veriliyomus ben yeni eve aldim sinyali dedi ve 3-4 gune geldi.

Hocam biz de yeni bir eve taşınacağız ama bu kadar uzun sürüyor mu nakil işleri? Siz başvurduktan sonra 14 gün boyunca nakil işlemi tamamlanamadı mı? Acaba Pandemi dolayısıyla mı bu kadar uzun sürüyor?

Hayır tamamlanmak değil başlamadı bile ve evet bu kadar uzun sürüyor.

Bu is bizimde başımıza geldi tasinmistik ve nakil icin basvurduk ve bize 15 gun sure verdiler aradan 15 gun gecti ve tekrar aradik bisey demediler sonra cozum merkezine gittik ve ordaki adam sinyal eski eve veriliyomus ben yeni eve aldim sinyali dedi ve 3-4 gune geldi.
Çözüm merkezi dediğiniz yer neresi oluyor hocam? İl müdürlüğünü mü kastetmek istediniz?

Evet arkadaşlar üstte yazan Twitter hesabına mesaj atmıştım. Ondan mıdır bilmiyorum ama bugün nakil işlemi gerçekleşti 24 saat içerisinde internetin geleceğini söylediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı