Türk Telekom 2023 fiber çalışmaları ne zaman başlar?

Yer
Sakarya
Daha fazla  
Eylül ayında apartmanca dilekçe imzalayıp sonra dilekçeyi Türk Telekom'a vermiştim bu yıl bütçelerinin olmadığını ve mahallede VDSL portlarının dolduğunu söylediler ama sisteme kayıt ettik dediler. Bu ayın başı tekrar gittim herhangi bir onaylama var mı diye hala aynı ellememişler. Onaylanırsa 2023 bütçesi ile yapılabilir diyorlar. Orasını gayet net anladım işin saçma kısmı şehirin merkezinde oturmama rağmen burada olmayıp dağda oturanlarda fiber olması. Son zamanlarda Kenan Emirzalıoğlu'nun oynadığı fiber reklamı aklıma takıldı gerçekten proje kapsamına girip yaparlar mı acaba yoksa ayak üstü bizimle eğleniyorlar mı bilgi ya da tahmini olanlar yazabilir mi?

Eylül ayında apartmanca dilekçe imzalayıp sonra dilekçeyi Türk Telekom'a vermiştim bu yıl bütçelerinin olmadığını ve mahallede VDSL portlarının dolduğunu söylediler ama sisteme kayıt ettik dediler. Bu ayın başı tekrar gittim herhangi bir onaylama var mı diye hala aynı ellememişler. Onaylanırsa 2023 bütçesi ile yapılabilir diyorlar. Orasını gayet net anladım işin saçma kısmı şehirin merkezinde oturmama rağmen burada olmayıp dağda oturanlarda fiber olması. Son zamanlarda Kenan Emirzalıoğlu'nun oynadığı fiber reklamı aklıma takıldı gerçekten proje kapsamına girip yaparlar mı acaba yoksa ayak üstü bizimle eğleniyorlar mı bilgi ya da tahmini olanlar yazabilir mi?

Nerede oturuyorsunuz?

Bir gelişme var mı?

Yok be nerede adamlarla tekrar konuştum ocakta talebinizin aciliyetini ileteceğim dediler tık yok birkaç kere daha bir yerlerden yazdım konuştum adresinizde fiber altyapı yok diyorlar zaten onun için aradım diyorum tamam diyorlar bildiğin argo olmasın billur geçiyorlar.
Proje çizildi sadece onay bekleniyor di mi? Cidden çok süre geçmiş.

Hocam e-Devlet aracılığıyla buralardan şikayette bulunun ertesi gün sizleri oradaki ekipler arayıp dönüş yapacaktır.

Proje çizildi sadece onay bekleniyor di mi? Cidden çok süre geçmiş.
Yok ya sanmıyorum pek eylülden beri oyalıyorlar gigafiber mi türknet ona hiç umudum yok zaten.

Sakaryaya en sonlarda gelecekmiş.
Şaşırmadım bir de büyük şehir metropol sayılıyor inanılır gibi değil.

Hocam e-Devlet aracılığıyla buralardan şikayette bulunun ertesi gün sizleri oradaki ekipler arayıp dönüş yapacaktır.
Hepsini denedim e devlet şeyi dışında ama onu da deneyim şimdi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı