Çözüldü Türk Telekom 24 Mbps internet 4 Mbps'ye düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Selamlar dostlar. Öncelikle CAT6 Ugreen ethernet kablosu kullanıyorum ve düne kadar sorun yoktu ama bugün Valorant'a girdiğimde ara ara yüksek pingle karşılaşıyorum. Raze ile q-q yapacağım ping giriyor enayi gibi kalıyorum. Sonuçlar böyle,
1715348914203.png

Normalde 22 küsür download ve şuanki uploadın 7-8 katı hızlardaydı internetim. Neden böyle oldu? Antalyadayım.

Bildiğim kadarıyla internet hızının ping ile bir alakası yok, diye biliyorum, altyapıyla alakalı bir sorun olmuş olabilir çünkü ping altyapı kalitesi, kullanıma ve yeterliliğe bağlı.

Yanlışım olabilir bu arada düzeltirseniz sevinirim.

Bildiğim kadarıyla internet hızının ping ile bir alakası yok, diye biliyorum, altyapıyla alakalı bir sorun olmuş olabilir çünkü ping altyapı kalitesi, kullanıma ve yeterliliğe bağlı.

Yanlışım olabilir bu arada düzeltirseniz sevinirim.
Hocam yani bir çalışma falan mı var diyorsunuz? O zaman internet temelli gitmez mi? @Teknoyms

İnternet 3.3 küsürle başlıyor 3.97 falan oluyor sanki 4mbps sınır koymuşlar gibi.

Modemi aç kapa yapmayı denediniz mi hocam?
Modemi aç kapa yaptım düzeldi. :D Belki de o anlık bir sorundu modemi aç kapa yaptım 5-10dk bekledim çünkü testten önce. Neyse düzeldi sonuçta modemi aç kapa yapınca. Çözüm olarak raporluyorum. Konu kapanabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı