Türk Telekom 24 Mbps VDSL hız testi

Yani hız olarak bile pek geride bulmadım ben 50'yse ikisinde de 50 veriyor. VDSL ile bazı yerlerde 80'i görüyor insanlar günlük kullanımda. Yani kişisel görüşüm bu. Tabii ki artıları vardır fiberin ama VDSL sanki daha stabil gibi.
Açıkcası ikisini de az buçuk deneyimlemiş biri olarak sağlam altyapıda VDSL benim tercihim olur. Modem arayüzünde hat değerlerini görmek benim için önemli çünkü. Fiberin henüz tam olarak oturduğunu düşünmüyorum.

Açıkcası ikisini de az buçuk deneyimlemiş biri olarak sağlam altyapıda VDSL benim tercihim olur. Modem arayüzünde hat değerlerini görmek benim için önemli çünkü. Fiberin henüz tam olarak oturduğunu düşünmüyorum.
Aynen ikisini de denedim ben de. Ve katılıyorum. VDSL daha oturaklı şu an için bence.

Yani hız olarak bile pek geride bulmadım ben 50'yse ikisinde de 50 veriyor. VDSL ile bazı yerlerde 80'i görüyor insanlar günlük kullanımda. Yani kişisel görüşüm bu. Tabii ki artıları vardır fiberin ama VDSL sanki daha stabil gibi.
Yok o bakımdan demedim. Stabilite olarak gerçekten başarılı, hız olarak da başarılı fakat VDSL bakır kullandığı için belli sınırları var. Fiberde hız sınırı yok 1000 mbps de alabilirsin. Yoksa ben 24lük paket kullanıyorum 24 alıyorum. Biraz önce konu açtım onaylanmasını bekliyorum. 100mbps pakete geçmeyi düşünüyorum VDSL olarak. Müşteri hizmetleri en yüksek 87 mbps alabilirsin dedi mesela. VDSL de görüyor yüksek değerleri.
Katılıyorum. Modem arayüzünde hat değerlerim şuan 111mbps olarak gözüküyor. Ama müşteri hizmetleri en yüksek 87 alabileceğimi söylüyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı