Türk Telekom 24 Mbps VDSL internet yavaş

Berkayys

Centipat
Daha fazla  
Türk Telekom VDSL interneti kullanıyorum. Modem Türk Telekom VC200-G3U modemi. Türk Telekom bayisinden aldım. Normalde 24 Mbps eskiden yavaş değildi 3 gün böyle sorun yaşıyorum.

1671739802939.png

Sorunu tam olarak anlamadım eskiden daha yüksek bir değer mi alıyordunuz?

Aynıydı fakat Instagram'a falan giriyorum PC'den TikTok falan Instagram'da dönüyor 5-6 sn sonra açılıyor YT da da aynı sadece yavaşlık dedigim bu Eskiden +VDSL bilmem ne yazıyordu şimdi VDSL 2 yazıyor ondan mı acaba?

Yani illa 24/24 bir deneyim yaşayamazsınız. Ben 43/50 alıyorum mesela, gayet normal.

Instagram'a falan giriyorum PC'den TikTok falan Instagram'da dönüyor 5-6 sn sonra açılıyor YT da da aynı sadece yavaşlık dedigim bu Eskiden +VDSL bilmem ne yazıyordu şimdi VDSL 2 yazıyor ondan mı acaba? Sorun bu

Yani illa 24/24 bir deneyim yaşayamazsınız. Ben 43/50 alıyorum mesela, gayet normal.

Eskiden Instagram'a TikTok'da hızlı giriyordu açtıgın gibi internette bir sonuç arattıgım da da 5-6 sn ye de açılıyor fakat eskiden sorun yoktu

Eskiden Instagram'a TikTok'da hızlı giriyordu açtıgın gibi internette bir sonuç arattıgım da da 5-6 sn ye de açılıyor fakat eskiden sorun yoktu

Modemden CRC değerlerini atar mısın?

Sorunu anca öyle anlarız.
1671740637817.png

Türk Telekom'un verdiği modemden olabilir sorun otomatik yazılım atıyorlar zamanında bende TDW9970V3 vardı sürekli yeni yazılım atıyolardı internet felç oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı