Türk Telekom 35 Mbps internet Valorant'ta 1800 ping oluyor

Emirrr1234312

Femtopat
Daha fazla  
Evimde 35 Mbps internet var. Türk Telekom ve Valorant da 1800 pingleri görüyor, TurkNet düşünüyorum diğer konularda 75-80 desteklemiyorsa almayın demişler. Ben TurkNet sitesinden baktım 63 gösteriyor 15 de upload, sizce alınır mı? TurkNet ne düşünüyorsunuz ya da farklı bir sağlayıcı varsa bildiğiniz önerebilir misiniz?

Evimde 35 Mbps internet var. Türk Telekom ve Valorant da 1800 pingleri görüyor, TurkNet düşünüyorum diğer konularda 75-80 desteklemiyorsa almayın demişler. Ben TurkNet sitesinden baktım 63 gösteriyor 15 de upload, sizce alınır mı? TurkNet ne düşünüyorsunuz ya da farklı bir sağlayıcı varsa bildiğiniz önerebilir misiniz?

Cihazın Wi-Fi ile mi bağlı kablo ile mi? Eğer sorun senin tarafında ise TurkNet'e geçsen bile sorun çözülmez.

Türk telekomuda, turknetide kullanmış biri olarak Kablonet diyorum ikisinde de kötü hız alırken Kablonet'te 100Mbps rahatça alıyordum 10 pingle.

Çok sanmıuorum bilgisayarı hiç yüksek sıcaklıkta görmedim Max 70 derece oda oyunlarda zaten bilgisayarı yeni aldım çok kullanılmış değil.

Türk telekomuda, turknetide kullanmış biri olarak Kablonet diyorum ikisinde de kötü hız alırken Kablonet'te 100Mbps rahatça alıyordum 10 pingle.

Kablo net de ücretlendirmede seçtiğim 100 Mbps tarifenin altında ücretlendirme kısmında 100 Mbps sınırsız 500 TL ilk 12 ay sonraki 12 ay 600 fakat altında 100/20 sınırsız upload gibi ifadeler var düz 100 Mbps aldığımızda upload vermiyorlar mı ya da ne değişiyor.

Kullandığınz Wi-Fi kartı ya da USB Wi-Fi'nin herhangi bir sorunu olabilir bozulmuş olabilir yanmış olabilir.

Ne düşünüyorsunuz?

Dosya Ekleri

• resim_2024-05-25_202849944.png
    resim_2024-05-25_202849944.png
    85,6 KB · Görüntüleme: 11
Son düzenleme:
Çok sanmıuorum bilgisayarı hiç yüksek sıcaklıkta görmedim Max 70 derece oda oyunlarda zaten bilgisayarı yeni aldım çok kullanılmış değil.

Kablo net de ücretlendirmede seçtiğim 100 Mbps tarifenin altında ücretlendirme kısmında 100 Mbps sınırsız 500 TL ilk 12 ay sonraki 12 ay 600 fakat altında 100/20 sınırsız upload gibi ifadeler var düz 100 Mbps aldığımızda upload vermiyorlar mı ya da ne değişiyor.

Ne düşünüyorsunuz?

Bildiğime göre düz 100Mbps alırsan 20Mbps yerine 10Mbps sınır oluyor.

Bildiğime göre düz 100Mbps alırsan 20Mbps yerine 10Mbps sınır oluyor.

Tamamdır bir baktım alacağım galiba bir de önceden Turkcell kullanıyordum ve Türk Telekom'a geçerken iptal ettireceğiz deyip internet değiştirdikten sonra edilemiyor sözleşmeniz var diye iptal ettirmediler halbuki böyle bir şey yoktu ben her şeyi internetle alakalı yazmıştım kenera 1 yıl boyunca 2 internet birden ödedim böyle bir şey olur mu sizce ben dediğim o zaman yaş tutmuyordu babamın üzerineydi söylediği şey böyle sizce yine böyle bir şey olur mu ya da yine iptal edip 5 gün bir süre bekleyip iptal edemedik derler mi diye beklemeli miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı