Türk Telekom 500 Mbps fiber alınır mı?

lengthok

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba, ben şu an TurkNet kullanıyorum evimde TT fiber altyapı var. TurkNet bana 100 Mbps hız veriyor en fazla. 10 aylık peşin ödeme yapmıştım ve bu ay sonunda sona eriyor. Türk Telekom'dan 369 TL'ye 500 Mbps fiber alabiliyorum geçiş yapmak mantıklı mı?

Türk telekom fiber internetini Ankara da kullanmıştım 2 yıl sorunsuz ve güzeldi tekrar alsam aynı firma tercih ederim biraz bulunduğun bölgede önemli ama alınır müşteri hizmetleride daha iyidir.

Buldum :)
1686560659550.png

Dosya Ekleri

• 1686560653057.png
    1686560653057.png
    71,5 KB · Görüntüleme: 33
Aylık modem ücreti nedir ya? Bu fiyatın üstüne bir de aylık 55 tl modem fiyatı istiyorlar. Sinir oldum.

Altyapı var mı 500 Mbps için?

Evet Türk Telekom fiber altyapısı mevcut. TurkNet en fazla 100 Mbps verebiliyormuş sınır koymuşlar.

Türk Telekom fiber internetini Ankara da kullanmıştım 2 yıl sorunsuz ve güzeldi tekrar alsam aynı firma tercih ederim biraz bulunduğun bölgede önemli ama alınır müşteri hizmetleride daha iyidir.

Bölgemde TurkNet ile hiçbir kesinti yaşamıyorum. Ping vb sorunlar hiç yaşamadım.

Merhaba, ben şu an TurkNet kullanıyorum evimde TT fiber altyapı var. TurkNet bana 100 Mbps hız veriyor en fazla. 10 aylık peşin ödeme yapmıştım ve bu ay sonunda sona eriyor. Türk Telekom'dan 369 TL'ye 500 Mbps fiber alabiliyorum geçiş yapmak mantıklı mı?

Tabii ki beklemeniz kabahat

Aylık modem ücreti nedir ya? Bu fiyatın üstüne bir de aylık 55 tl modem fiyatı istiyorlar. Sinir oldum.

Evet Türk Telekom fiber altyapısı mevcut. TurkNet en fazla 100 Mbps verebiliyormuş sınır koymuşlar.

Bölgemde TurkNet ile hiçbir kesinti yaşamıyorum. Ping vb sorunlar hiç yaşamadım.
Gecebilirsin daha uygunsa ilk 1 ay iptal edbiliyorsun zaten beğenmessen eskiye dönersin

Yeni konular

Geri
Yukarı