Türk Telekom 5GB gece oldugu halde normal tarifeden yiyor

Aynısı başıma geldi. Yok oradan değil geceden yemiş diye kestirip attılar.

Cuma günü sil süpür yaptım. Gece 5GB çıktı. Dün gece interneti açıp kullandım fakat gece interneti değil kendi tarifemden kullanmış.
Sabah da hattınıza tanımland. I 7.10.2023 kadar kullanabilirsiniz diye mesaj geldi.
Fakat şu an kullandığım internette normal tarifeden yiyor.
O kadar geceyi bekledim internetim az olduğu için. Ne yapmam gerekiyor?
Türk Telekom'da hep öyle oluyor "5 GB hediye hattınıza tanımlandı" mesajı gelmeden interneti kullanmamak lazım yoksa tarifeden yiyor.

Türk Telekom'da hep öyle oluyor "5 GB hediye hattınıza tanımlandı" mesajı gelmeden interneti kullanmamak lazım yoksa tarifeden yiyor.
Dün sabah mesajı geldi saat 00.00dan sonra kullandım bir baktım ki kendi tarifemden kullanmış.
Mesajların geç gelmesinden ve böyle hatalardan yoruldum artık...

Mesaj gelmiş

Bana mesajı anında gönderiyorlar
Önce 5 GB kazandınız diye mesaj geliyor aradan saatler geçiyor hattınıza tanımlandı diye o ara tarifeden yiyor interneti.

Dün sabah mesajı geldi saat 00.00dan sonra kullandım bir baktım ki kendi tarifemden kullanmış.
Mesajların geç gelmesinden ve böyle hatalardan yoruldum artık...
Uygulamadan sil süpür yapmakta işkence devamlı sms fatura servisine geçin diye yazı çıkıyor.

Önce 5 GB kazandınız diye mesaj geliyor aradan saatler geçiyor hattınıza tanımlandı diye o ara tarifeden yiyor interneti.

Uygulamadan sil süpür yapmakta işkence devamlı SMS fatura servisine geçin diye yazı çıkıyor.

Bende öyle bir olay yok, sil süpür yaptığım zaman hattima tanımlanıyor ve kullanıyorum. O SMS fatura olayı çok gıcık bende yok ama olan yakınım var.

Ben sil süpür yaptığımda 5 GB gece interneti gelmişti. Uçak modu aç kapa yaptıktan sonra "5 GB hediye hattınıza tanımlandı" mesajı geliyor ve gece internetini kullanmış oluyorum. Sizde yaparsanız o mesaj gelecektir.

Geri
Yukarı