Türk Telekom 8Mbps ADSL Tarifesi Upload Hızım Çok Düşük

Arocyn

Hectopat
Yer
Burdur Krallığı
Arkadaşlar Türk Telekom'un 8mbs olan adsl tarifesini kullanıyorum. Download hızından memnunum ama upload kanser ediyor. Twitter'da resimli twit bile atamıyorum. Bunu artırmanın bir yolu yok mu?
Screenshot_20200331-101403_Speedtest.png
Screenshot_20200331-101410_Speedtest.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Upload hızı ADSL aboneleri için 0.70-0.90 Mbps civarı veriliyor. Daha düşük olmasının sebebi bina içi tesisatından kaynaklanıyor olabilir veya başka bir cihaz yedekleme yapıyor olabilir. Modem değerlerinizi de paylaşınız. Ayrıca test işlemini Wi-Fi üzerinden değil, hatta kablosuzu kapatın ve kablolu bağlantı sağlayarak bilgisayar üzerinden gerçekleştiriniz.

Upload hızı ADSL aboneleri için 0.70-0.90 Mbps civarı veriliyor. Daha düşük olmasının sebebi bina içi tesisatından kaynaklanıyor olabilir veya başka bir cihaz yedekleme yapıyor olabilir. Modem değerlerinizi de paylaşınız. Ayrıca test işlemini Wi-Fi üzerinden değil, hatta kablosuzu kapatın ve kablolu bağlantı sağlayarak bilgisayar üzerinden gerçekleştiriniz.

Bina içi tesisat diye bir şey yok. Direkten doğrudan kablo ile geliyor internetim. Ama geldiği direkt biraz uzak. Kimse bağlı değilken testi yaptım başka cihazın kullanması da söz konusu değil. Modem değerlerini paylaşınız derken neyi kast ediyorsunuz anlamadım.

Bina içi tesisat diye bir şey yok. Direkten doğrudan kablo ile geliyor internetim. Ama geldiği direkt biraz uzak. Kimse bağlı değilken testi yaptım başka cihazın kullanması da söz konusu değil. Modem değerlerini paylaşınız derken neyi kast ediyorsunuz anlamadım.
O halde gayet normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı