Türk Telekom aboneliği ilk ay iptal edilebilir mi?

183206

Megapat
Makaleler
1
Bizimkiler gitmiş internet bağlatmıştılar. 24 Mbps ama, mahallede fiber olmasına rağmen.
Mecburi olarak Tivibu da bağlatmışlar, 130 TL falan olduğunu söylüyorlar ücretin. Fiber olan mahallede bu kadar yavaş internet çok saçma. Yarın kalkıp gideceğim Türk Telekom'un bayisine. İptal etme hakkım var mı? 3 gün falan oldu daha internet bağlatılalı. Herhangi bir ücret ödememiz gerekir mi?

Benim 8 ay oldu internetimde hiçbir sıkıntı yok ama Tivibu + 35Mbps 3 ping internet 140 TL bittiği gibi TurkNet 100Mbps alacağım.

Benim 8 ay oldu internetimde hiçbir sıkıntı yok ama Tivibu + 35Mbps 3 ping internet 140 TL bittiği gibi TurkNet 100Mbps alacağım.
1631212913021.png

Dostum gördüğün üzere 130 TL'ye 100 Mbps veriyorlar Türk Telekom'un sitesinde böyle gözüküyor. Altyapı da var, fiber. Neden o zaman 24 Mbps bağlatıp 130 TL alıyorlar ki?

Eki Görüntüle 1161933

Dostum gördüğün üzere 130 TL'ye 100 Mbps veriyorlar Türk Telekom'un sitesinde böyle gözüküyor. Altyapı da var, fiber. Neden o zaman 24 Mbps bağlatıp 130 TL alıyorlar ki?

Aldığım zaman öyle değildi çok araştırdım binaya 4 yıl altyapı gelmedi geldiğindede acelemiz vardı elimizdeki imkanlarda bunlarla yetti.

Aldığım zaman öyle değildi çok araştırdım. Binaya 4 yıl altyapı gelmedi geldiğinde de acelemiz vardı, elimizdeki imkanlar da bunlarla yetti.
Bizimkiler araştırmadı işte, benden habersiz bağlattılar. Yarın bayiye gideceğim, konuşacağım.
Umarım çözerler. Boş yaparlarsa da iptal edin diyeceğim, 3 gün oldu daha bağlatılalı.
İlk 14 gün falan cayma hakkımız yok mu? Para istemezler umarım.
Fiber olmasına rağmen kullanamıyoruz, yetmezmiş gibi gereğinden fazla para veriyoruz.

Ücretsiz iptal hakkında pek bir bilgim yok. Ancak iptal etseniz bile çok büyük bir cayma bedeli ile karşılaşmazsınız. Kullandığınız kampanya paketinin, kampanyasız fiyatından ödeyeceğiniz fiyatı çıkarın. O fiyatı cayma bedeli olarak yansıtırlar.

Ücretsiz iptal hakkında pek bir bilgim yok. Ancak iptal etseniz bile çok büyük bir cayma bedeli ile karşılaşmazsınız. Kullandığınız kampanya paketinin, kampanyasız fiyatından ödeyeceğiniz fiyatı çıkarın. O fiyatı cayma bedeli olarak yansıtırlar.
20 Lira falan mı yani? Bir de daha 3 gün oldu dediğim gibi bağlatalı.
İlk 14 gün veya ilk ay cayma hakkımız yoksa o da ayrı saçmalık.

Geri
Yukarı