Türk Telekom ADSL hız sorunu

LuckThePop

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom kullanıyorum. 16 Mbps'lik internette 4 Mbps hız alıyorum. Ayrıca kotam dolmasına rağmen (AKN) hız düşmüyor. Telefona hızınız 5 Mbps'ye düşürülmüştür diye mesaj geldi bende şüphelenmeye başladım. Ne yapabilirim?

AKK yenilendikten sonra modem arayüzünden xDsl istatisiklerini kontrol edin. Oradan hattınızın desteklediği ve size gönderilen hızı karşılaştırın. Eğer hattın dediğin gibi 4 mbps destekliyorsa alt yapı sorunun vardır. Fakat alt yapının desteklediği hız sana verilen hızdan daha fazla ise Türk Telekom ile iletişime geçip bu maduriyetinizi müşteri hizmetlerine iletin. Bir teknik ekip gönderip kontrol etsinler.

Capture.JPG

AKK yenilendikten sonra modem arayüzünden xDsl istatisiklerini kontrol edin. Oradan hattınızın desteklediği ve size gönderilen hızı karşılaştırın. Eğer hattın dediğin gibi 4 mbps destekliyorsa alt yapı sorunun vardır. Fakat alt yapının desteklediği hız sana verilen hızdan daha fazla ise Türk Telekom ile iletişime geçip bu maduriyetinizi müşteri hizmetlerine iletin. Bir teknik ekip gönderip kontrol etsinler.

Eki Görüntüle 250265
AKK yokken hız değerlerim bunlar akk girince tekrar resim atarım.
Ekran Görüntüsü (27).png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı