Türk Telekom AKK kalkıyor, kota geliyor!

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 92
  • Görüntüleme 14B
Benim için hızlar ve kotalar uygun. Gece 00:00-08:00 arası kotasız uygulaması devam ettiği sürece sıkıntı yok. Eğer o uygulama kalkarsa TürkNet'e geçerim. Fiyatlar da düşerse benim için bonus olur.

Benim için hızlar ve kotalar uygun. Gece 00:00-08:00 arası kotasız uygulaması devam ettiği sürece sıkıntı yok. Eğer o uygulama kalkarsa TürkNet'e geçerim. Fiyatlar da düşerse benim için bonus olur.
Turkcell Superonline'da gece kuşu tarifesi vardı ben kullandım 2 sene boyunca taahhüt bitince mecbur 50 Mbit paketine geçtim. Şu an Superonline kaldırdı bu tarifeyi var mı başka bir internet sağlayıcısında?

Bilmiyorum. TTNET kullanıyorum. Bu uygulama var işte, işimi görüyor. 00:00-08:00 arası açık birakıyorum ne kadar oyun, dizi varsa indiriyor. Baya işimi görüyor. Bu uygulama kalkarsa değiştirmeyi düşünüyorum. Onun dışında zaten gündüzleyin 8 Mbps bile benim işimi görüyor. Gündüz kullanan kimse yok zaten. O kotayı bile dolduramam büyük ihtimal. @Dreamwalker

ISS'lere koskoca 2 yıl tanındı. BTK her şeyin farkında ve bu duruma asla izin vermez.
Keşke sizin kadar iyimser olabilsem, Türkiye'de devlet kurumları hiçbir zaman vatandaşın yanında olmamıştır. Ben size olacak olanı söylüyorum; bir 2 sene daha hak tanınır bu seferde kota olayını kaldırmak için sonra başka bir bahane bulunur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı