Türk Telekom AKK kalkıyor, kota geliyor!

• Konuyu başlatan Mert
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 92
  • Görüntüleme 14B
Ben başından beri diyordum "AKN kalkar, kota gelir." diye.

Bakın, alın size sonuç. AKN kalkacak kota gelecek!

Umarım haksızımdır. AKN ve kota kesin kalkar inşallah ama Türkiye içerisinde bu pek mümkün değil ki zaten değil.

İnternet servis sağlayıcıları, zaten fahiş fiyatlara sattıkları interneti daha da fahiş fiyatlara satarlar.

Kökünden çözüm, interneti kapattırmak. Hiç uğraşmayız, olur biter. Biraz kitap okuyalım da bilinçlenelim, öğrenelim.

Başlıkta "Kalıyor" yazılmış yanlışlık mı oldu?
Hayır. Konuyu okursanız neden "Kalıyor" yazdığını anlarsınız.

Keşke yanlış olsa.

Neyse, VodafoneNet Yalın ADSL kullanıcısıyım. 16 Mbps indirme, 1 Mbps gönderme hızları; 60 GB AKN var paketimizde. Acaba Vodafone ne yapacak?

@Recep Baltaş Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Son düzenleme:
Evet okudum zaten fark ettim kusura kalma. ;)
Sıkıntı yok :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

"No sıkıntı, tamam tamam."

Son düzenleme:
Puhahahaha böyle olacağını söylediğimde "vadan hayini" ilan edilmiştim. BTK'nın acımayacağını düşünenler de ütopyada yaşıyorlar sanırım.

Hayır. Konuyu okursanız neden "Kalıyor" yazdığını anlarsınız.

Keşke yanlış olsa.

Neyse, VodafoneNet Yalın ADSL kullanıcısıyım. 16 Mbps indirme, 1 Mbps gönderme hızları; 60 GB AKN var paketimizde.

@Recep Baltaş Sizin bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir?

Ben daha önce kota 2019'da kalkmayacak dedim. Milletin boşa kürek çektiğini de dedim. Kota sorununun sandıkta çözüleceğini de söylemiş olmam lazım hatta, forumda vardır, arayıp bulabilirsiniz...

Tekel devam ettiği sürece kota kalkmaz. Tekel de hükümet eliyle desteklenmektedir.

Geçmiş olsun...

Online oyunlarda kopmalar var mı ping durumları nasıl ?
Neredeyse her akşam Six Siege oynarım, pingim 40'lara kadar düşüyor. Ortalama 60 civarı. Mayıstan beri kullanıyorum internetim toplasan şu ana kadar 5 kere kesilmedi. Arkadaşını getir ile daveti kodu ile de 1 ay ücretsiz kullandım. Abone olmak isteyenlere de kod veriyorum güzel oluyor.
Herhangi bir ek ücret veriyor musunuz?
Dostum normalde Türknet 65 lira. Ben öyle kullanıyorum. Ancak Türknet'in kendi altyapısında olmayan müşteriler isterse fazladan 15 lira vererek Türk Telekom altyapısının verdiği en fazla hızı alabiliyorlar. Ben 35Mbit kullanıyorum. Modemde en fazla hız 46Mbit gözüktüğü için ben fazladan 15 lira vermiyorum. Arkadaşın altyapısı biraz daha iyi demek ki 75'lere kadar hız almış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı